Erkeklere Özel 8 Stil Önerisi

2 dakika okuma süresi

Erkeklere Özel 8 Stil Önerisi

Erkek arkadaşınızın ya da eşinizin stilinden memnun değil misiniz? Erkeklere özel stil önerilerine göz gezdirmeye ne dersiniz?

Erkek arkadaşınız, nişanlınız ya da eşiniz... Onu çok seviyorsunuz ama moda anlayışından pek hoşnut değilsiniz. Peki onun stilini yenilemeye ne dersiniz? Daha İyi Yaşam sizler için @ essentials_mens adlı Twitter hesabının stil önerilerini derledi.

Erkeklere Özel Stil Önerileri

stil

Beyaz sneakerların birkaç sezondur gözde ürünler olduğunu biliyoruz ancak her dönem nasıl kombinleneceğini bazen kaçırabiliyoruz. İlk stil önerisinde siyah-beyaz çizgili bir tişört ve siyah gömlekle kombinlenen ayakkabılara aynı tonlardaki şort, saat ve gözlük eşlik ediyor.

stil

Erkek arkadaşınız kot pantolondan vazgeçmeyen biri ise ona bu kombinle gidebilirsiniz. Oldukça sade bir stil olarak kabul edilse de gömlek ile son derece ilgi çekici bir hal alabiliyor. Erkek arkadaşınıza bu stil önerisini kabul ettirmeye ne dersiniz?

stil

Bembeyaz kulaklık, gömlek düğmeleri ve ayakkabıların yarattığı ahenk içinde gömlek ve pantalonun pek önemi yok gibi görünse de aslında öyle değil. Stil adına kot şortun nasıl kombinlenebileceğini gösteren bu kombin oldukça kolay ve dikkat çekici.

stil

Paça kıvarma modası geçmedi mi diye düşünebilirsiniz ancak o yalnızca dar paça pantalonlar için mazide kaldı. Kolej stili bu kombini erkek arkadaşınızla buluşturarak gitmeyi çok istediğiniz o gece kulübüne artık gidebilirsiniz.

stil

Renkli giyinmeyi seven bir erkek arkadaşınız varsa bu stildeki bir tişört ve şort ona çok yakışacak! Stile giden bu yolda saat seçimi ise size bırakılmış :)

stil

Sonbahar sezonu yaklaşırken sonbahar-yaz sokak stiline dair ipucu vermezsek olmazdı :) Trençkot ile aynı tonlardaki pantalon ve sırt çantası ile son derece şık olan bu kombini yakalayabilirsiniz. Stil defterini kapatmak ve erkek arkadaşınızı bu stile alıştırmak için az bir süreniz kaldı, bizden söylemesi...

stil

Erkek arkadaşınız hizalı ve göz yormayan bir stile sahip ise bu kombin tam ona göre! Tişört ile renklendirebileceğiniz bu kombin erkek arkadaşınıza stil adına çok şey katacak! Denemeye ne dersiniz?

stil

Turuncu bir şort mavi camlı bir güneş gözlüğü ve beyaz spor ayakkabı. Bu üç farklı stili bir araya getiren bu kombin diğerlerinden oldukça farklı. Karışık desenleri bir araya getiren bu stil önerisi yaz aylarının son günlerinde günü kurtarabilecek kombinler arasında.

Editörün Seçimi: Jennifer Lopez'in Ayakkabı Koleksiyonu

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html