Erkekler kadınlardan ne bekler?

1 dakika okuma süresi

Erkekler kadınlardan ne bekler?

Erkekler kadınlardan ne bekler sorusunu madde madde açıkladık!

Bakımlı mı maharetli mi? Ev işlerinin piri mi sosyal mi? Yemek yapan mı kariyer yapan mı? gibi sorular çoğaltılabilir... Ama erkekler kadınlardan ne bekler sorusunun cevabı hala kesinlik kazanmış değil...

Zaman zaman biz kadınlarında karmaşık dönemler geçirdiği doğru... Ancak hiçbir zaman erkekler gibi sır küpü olmayı başaramadık! Erkekler hem ev işlerinde süpersonik kadınlardan hoşlanıyor gibi görünüp hemde asosyal olanı yadırgıyorlar! Bu durum da bir tuhaflık var değil mi? O zaman gelin bakın erkekler kadınlardan ne bekler sorusunu madde madde açıkladık!

 1. Sizinle alışverişe gelmesini beklemeyin! Erkekler tabi ki bu durumdan hoşlanmıyor. Mümkünse alışverişinizi tek başınıza yapın.
 2. Dolaylı konuşmalar,imalar... Erkekleri çıldırtmaya yetiyor desek? Herhangi bir sorun ya da soru karşısında erkeklere olanı direkt anlatmanız gerekiyor. Diğer türlüsü biraz zorlayabilir...
 3. "Beni seviyor musun?" sorusu korkulu rüyaları! Hayır yani sevmese adamın yanında işi ne canım... Böyle sorularla onu sık boğaz etmeyin!
 4. Aşırı duygusal tepkiler... Kadın ve erkeğin kimyası birbirinden çok başkadır. Hal böyle olunca da aynı olaya farklı tepkiler vermeleri kaçınılmaz. Romantik bir filmde sizin kadar ağlamasını bekleyemezsiniz ki!
 5. Ve en can alıcı maddelerden biri! Tüm gün yorgun argın tüm evi temizlediniz! Ama işleriniz bittiğinde oldukça bakımsız bir haldeyseniz erkek yine memnun olmayacaktır! Erkekler kadınlardan ne bekler sorusunun özet cevabı gibi olmadı mı bu!
 6. Tuzak sorulardan uzak durun! "Hayatım sence ben kilo mu aldım" ya da "şu kız nasıl güzel değil mi" gibi cevabını aldığınızda memnun olmayacağınız soruları bir tuzak haline getirerek partnerinize kullanmamalısınız!
 7. Ayrıntılara kafa yormayın... Erkekler sizin şampanya rengi bordonuzdan anlamayabilir! Ya da buz mavisinin onun için diğer mavilerden bir farkı olmadığını anlamalısınız!

Erkekler kadınlardan ne bekler sorusunu biraz olsun aydınlattığımızı düşünüyoruz; erkekler kadınlardan çok şey bekler! En başta da kendilerinden hiçbir şey beklememelerini beklerler! Yeterince açık mı hanımlar? :)

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html