Erkek Arkadaşınızı Tanımak İçin 8 Soru

2 dakika okuma süresi

Erkek Arkadaşınızı Tanımak İçin 8 Soru

Yeni bir erkek ile tanıştınız. Peki erkek arkadaşınızı tanımak için hangi soruları sormanız gerektiğini biliyor musunuz?

Yeni bir erkek arkadaş edindiniz ve güzel bir ilişkinin temellerini atacaksınız ama onun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Daha İyi Yaşam’ın sizler için derlediği bu sorular ile erkek arkadaşınızı daha yakından tanıyın.

Erkek Arkadaşınıza Sormanız Gereken 8 Soru

erkek arkadaş

“En son hangi filmi izlerken duygulandın / ağladın?”

Başta bu soruya “Ben ağlamam.” gibi bir tepki verebilir ve sonrasında ısrarınız ile itiraf edecektir. Eğer cevabı kült bir film ise kendisinin az duygusal, az bilinen bir film ile cevapladığında ise erkek arkadaşınızın duygusal biri olduğuna kanaat getirebilirsiniz.

“Gittiğin en değişik yer neresi?”

Gittiği en farklı yerin neresi olduğu ilişkinizin monotonluğu açısından oldukça önemli. Eğer erkek arkadaşınız yakın tarihlerde ilginç bir yere gitmiş ise bu ilişki de hiç sıkılmayacağınıza emin olabilirsiniz.

erkek arkadaş

“Seni birkaç dakika içinde çılgına çevirecek olay ne?”

Sinir katsayısının nerede olduğunu öğrenmek adına oldukça önemli bir soru. Erkek arkadaşınızın vereceği cevap ilişki de yapmamanız gereken hatalara ipucu olacaktır.

“Hayvanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?”

Unutmayın ki hayvan sevgisi olan bir kimse sizi asla yarı yolda bırakmayacak ve her zaman merhametli olacaktır. Erkek arkadaşınız bir hayvansever ise onunla anlaşmanız çok daha kolay olacaktır.

erkek arkadaş

“Hayattan çıkardığın en büyük ders ne?”

Herkes hayattan bir ders çıkarıyor. Peki sizin erkek arkadaşınızın yaşadığı ve ders çıkardığı o olay ne? Size vereceği cevap için dürüst olduğuna inanmanız oldukça önemli. Geçmişini sizden saklamamalı.

“Gününün kusursuz geçmesi için gün içinde ne yaşaması gerekiyormuş?”

Gün içinde mutlu olabilmemiz için başımızdan bir olay geçmesi gerekiyor elbette. Belki güzel bir kahvaltı belki de uzaktaki en sevdiğimiz arkadaşımızdan gelen bir mesaj. Erkek arkadaşınızın gününün harika geçmesi için ne olması gerekiyor bunu öğrenerek ona bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? :)

erkek arkadaş

“Uğurlu eşyan var mı? Varsa ne?”

Erkek arkadaşınızın bir uğurlu eşyası olup olmadığın ı öğrenerek nelere neden değer verdiğini anlayabilirsiniz. Vefat eden annesinin kolyesini taşıması ona ne kadar değer verdiğinin göstergesidir. Erkek arkadaşınızın değer verdiği objelere siz de değer vermeyi unutmayın.

“Kaç farklı şehir gördün?”

Erkek arkadaşınızın yeni kültürlere açık olup olmadığını anlamanız için bu soru ise oldukça önemli. Bu soru erkek arkadaşınızın ne kadar kültürlü olduğunu da ölçecektir. Erkek arkadaşınıza bu soruları sorarken belli aralıklar ile olmasına özen gösterin :)

Editörün Seçimi: İlişkilerde Kadın Ne Yapmalı?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html