En Yeni Mutfak ve Banyo Trendleri

2 dakika okuma süresi

En Yeni Mutfak ve Banyo Trendleri

Her geçen gün değişen yaşam koşullarıyla birlikte mutfak ve banyolar da bu serüvene katıldı ve ortaya bu trendler çıktı!

Bugünkü yazımız ev almayı düşünenleri ve de ev dekorasyonuna girişecekleri yakından ilgilendiriyor. Bir evde malum en çok kullanılan alanlardan biri mutfak ve banyo. Bu ikisi ne kadar kullanışlı ve içinizi açacak tarzdaysa evinizde o kadar keyif alırsınız. Eskiden herkesin sevdiği mutfak ve banyo trendleri nasıldı bilemeyiz ama günümüzde mutfak ve banyo dekorasyonlarına ilgi bir hayli artmış durumda. Artık insanlar mutfaklarının ve banyolarının değişen yaşama ayak uydurmasını bekliyor. Nasıl mı?

Eskiden sadece genel işlevlerimizi gerçekleştirdiğimiz mutfak ve banyolarımız şimdilerde tüm günün stresini atacak bir ortam haline geliyor. Yani diyeceğimiz o ki yeni nesil banyo ve mutfak trendleri oldukça renkli ve fonksiyonel. Yeni dokunuşlarla yapılmış bir banyoda alınan duşun ve evin en sosyal ortamı haline gelen mutfaklarda vakit geçirmenin keyfi bir başka!

İşte en yeni mutfak ve banyo trendleri..

Banyolara Sıcak Dokunuş

En yeni mutfak ve banyo trendlerine baktığımızda bu alanlar temel ihtiyaçlarımızı karşılamak dışında keyif alacağımız ortamlara dönüşüyor.

Soğuk ve kasvetli eski banyoların yerine ahşap kaplamalar ve duvar kağıtlarıyla daha sıcak bir ortama kavuşuyor. Ayrıca yeni banyo trendleri arasında göz yormayan aydınlatmalar ve gizli ışıklandırmalar yer alıyor.

En göz çarpan yenilik ise banyolarda teknolojik dokunuşların olması. Böylece banyo sadece duş alınan bir yer olmaktan çıkıyor, küçük spa alanlarına ve rahatlama, arınma gibi alanlara dönüşüyor. Hem akıllı hem de fonksiyonel klozetler ve dokunmatik banyo aynalarıyla oldukça ilgi görüyor.

Açık Mutfaklar Daha Moda

En yeni mutfak trendleriyle birlikte mutfaklar artık sadece yemek yapılan yer olmaktan çıkıyor ve tüm ailenin bir arada olduğu daha sosyal bir ortama dönüşüyor. O nedenle ayrı mutfaklar yerine açık mutfak modelleri trend haline geliyor.

Fonksiyonel ve modern dokunuşlarla yeniden tasarlanan yeni nesil mutfaklarla eski mutfak anlayışı tarihe karışıyor. Yeni mutfak tasarımlarında tezgahlarda ve tezgah panellerinde cam görünümler moda.

Led efektlerle süslenen dolap içleri ve cam yüzeyli ankastrelerle bütünlük oluşturuyor. Yeni nesil mutfaklarda renk olarak ise daha çok iddialı renkler ve eskitme modellerle dinamik bir görüntü oluşturuluyor.

Yeni mutfak ve banyo trendlerini nasıl buldunuz bakalım? Sizin hayalinizdeki mutfak ve bonya nasıl bizimle paylaşmak ister misiniz?

Eğer mutfak modelinizi değiştirmek için fikir arayışındaysanız "Mutfak Dekorasyonu Önerileri" yazımızdan faydalanabilirsiniz!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html