En Kullanışlı Kısa Saç Modelleri

1 dakika okuma süresi

En Kullanışlı Kısa Saç Modelleri

Saçlarınızdaki değişime hazırsanız en kullanışlı kısa saç modelleri Daha İyi Yaşam’da sizleri bekliyor!

Kabul edelim bazen değişim saçlardan başlar! Canımız sıkıldığında, biraz değişikliğe ihtiyaç duyduğumuzda, olumsuz bir şeyler yaşadığımızda ya da modaya ayak uydurayım dediğinizde ilk yaptığımız şey genellikle saçlarımızı kısaltmak oluyor değil mi? :)

Doğru ve içinize sinen bir model yaptırdığınızda hiçbir sıkıntı yok ama aceleyle karar verip öylesine kuaför koltuğuna oturduğunuzda iş işten geçmiş olabilir. İşte bu noktada sizlere öneri niteliğinde en kullanışlı kısa saç modellerini derledik. Bakalım sizin favoriniz hangisi olacak..

En Kullanışlı Kısa Saç Modelleri Hangileri?

Yüzünüze uygun kısa saç modeliyle ve kusursuz bir makyajda olduğunuzdan daha harika görünebilirsiniz.

İşte sizler için derlediğimiz en kullanışlı kısa saç modelleri:

Romantik Bob

Yüzü çevreleyen ve geniş dalgalı kısa bob model yeni sezonda trend olmuş durumda. Romantik bob modeliyle daha çekici ve havalı görünebilirsiniz.

saç

Kase Kesim

Kase kesim kısa saç modeli 30’lu yaşların favorileri arasında yer alıyor. Saçlara yeni trend kazandıran bu model 2016’nın sonlarından bu yana yükselişte.

saç

Gerçek Küt

Son zamanların en kullanışlı kısa saç modelleri arasında yer alan bu model modasını hala koruyor. Ortadan ikiye ayrıldığında çene hizasında çevreleyen bu model bayanların sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

saç

Asimetrik Katlar

Güzellikte sınır tanımayanlara süper bir kısa saç modeli daha! Asimetrik kısa saçlarınıza uygulayacağınız katlar saçlarınızın havasını değiştirmeye yetiyor.

saç

2017 kısa saç modellerinden sizin favoriniz hangisi?

Editörün Seçimi: 2017 Yılının En Trend Saç Modelleri!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html