En İyi Yağ Yakıcı İçecek

1 dakika okuma süresi

En İyi Yağ Yakıcı İçecek

Kış aylarının hareketsiz günlerinden sonra bir hayli kilo aldık sanırım? Yaza formda girmek için en iyi yağ yakıcı içecek tarifi Daha İyi Yaşam’da!

Ah bu yağlar olmasa ne kadar mutlu olurduk değil mi? Özellikle kışın ortaya çıkıyor ve yaza aylar kala böyle kara kara düşündürüyor. Durum böyle olunca tabi yaz tatili planları resmen hayal oluyor. Bu halde ne bikinin içine girilir ne de mayonun..

Peki bu durumu kabullenecek miyiz? Tabiki de hayır. Şimdi sizler için süper bir yağ yakıcı içerik tarifi paylaşacağız. Bu tarifi düzenli olarak uyguladığınızda mankenlere bile taş çıkarırsınız bizden söylemesi :) Heyecanlandık haydi başlayalım!

En İyi Yağ Yakıcı İçecek

Mucize etkili yağ yakıcı içecek sadece yağları yakmakla kalmıyor. Bunun dışında soğuk algınlığına iyi geliyor ve vücudu bir güzel temizliyor.

Gereken malzemeler:

Limon suyu (1/2 adet limondan)

Chia tohumu (1 yemek kaşığı)

Bal (1 yemek kaşığı)

Su (1,5 su bardağı)

Hazırlanışı:

Karışıma başlamadan önce chia tohumlarını 1 saat kadar suda erimesi için bekletin. Jelimsi bir hale geldikten sonra tüm malzemeleri blendırla güzelce karıştırın. Artık en iyi yağ yakıcı içeceğiniz hazır hanımlar! Hazırladığınız bu karışımı her sabah tüketin ve nasıl inceldiğinize tanıklık edin.

Chia nasıl bir etki yapıyor?

İçinde barındırdığı lifler sayesinde uzun süre tok kalmanızı sağlıyor ve kan şekeri seviyenizi normal değerlerde tutuyor.

En iyi yağ yakıcı içecek tarifimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Deneyenler var mı?

En Hızlı Nasıl Zayıflarım?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html