En İyi Sonbahar-Kış Trendleri!

2 dakika okuma süresi

En İyi Sonbahar-Kış Trendleri!

Sonbaharda en iyi trendleri yakalamak için dolabınızda mutlaka bulundurmanız gereken parçalar..

Moda bazen o kadar hızlı değişir ki yeni ürün ve trendleri takip etmek hiç te kolay olmaz.

Tam modayı yakaladığınızı düşünürsünüz ama moda trendi farklı bir yöne geçiş yapmıştır.

Ama merak etmeyin! Daha İyi Yaşam sizler için Sonbahar-Kış 2016 en iyi renk trendlerini araştırdı.

Popüler moda trend kızı olmaya hazır mısınız?

Haydi, başlayalım o halde..

SONBAHARDA NEYİ NASIL GİYMELİ?

Zümrüt yeşili renk tonları trendi

Bu yılın en popüler renk tonlarından biri. Koyu yeşil rengini vurgulamak için karmaşık desenler olmayan kalın kumaşlar tercih edebilirsiniz. Bu ayrıntılar dâhilinde seçtiğiniz her türlü kıyafetle modayı yakalamış olursunuz.  Sonbahar-Kış trenleri 2016 için dolabınızda mutlaka bulunması gereken bir renk tonu.

Toz pembe tonları trendi

Sonbahar-Kış 2016 trendlerinde en çok popüler renk olan toz pembe tonları ya da sofistike soluk pembe duyarlılık, hassasiyet ve romantizm ile yakından ilişkilidir. Özel bir buluşmanızda bu tonu mutlaka kullanın. Toz pembe kıyafetler sizi daha kadınsı ve zarafet dolu gösterecektir.

Koyu mavi tonları trendi

Bu ton en çok tercih edilmesi gereken tonların başında geliyor. Yazın ayrı kışın ayrı bir şıklığı vardır. Bu nedenle koyu mavi tonlarını kürk, süet ve deri ürünlerinde şıklığı yakalayabilirsiniz.  Bu tonlar size güven ve aristokrat bir görünüm kazandıracaktır. Mavi ailesi siyah ve beyazla üstün uygunluk sağlar. Bu ton Güz 2016 renk paletinde de oldukça popüler oldu. Bu tonları kullandığınızda herkes sizi fark edecek.

Bordo tonları trendi

Bordo tonları Sonbahar-Kış 2016 trendlerinde popülerliğini hiç kaybetmedi. Tüm zamanlarda rahatlıkla bu tonu kullanabilirsiniz. Güçlü bir renk tonudur. Bu renk tonuyla ofisinizde çarpıcı bir görünüm kazanacaksınız.

Mercan tonları trendi

Sonbahar-Kış 2016 trendine damga vuran patlayan bir renk tonudur. Kışın monoton havasını bu kıyafetlerle dağıtabilir şıklığa kavuşabilirsiniz. Bu renk trendi kişide zengin bir görünüm kazandırmakta ve siyah, beyaz ve kremle harikan bir görüntü yakalamakta. Gelecek sezon içinde mutlaka tercih edilmesi gereken bir ton diyebiliriz.

Mor tonları

Mor tonları sonbahar için ideal bir renk olmasına rağmen diğer moda renkleriyle birleştiğinde daha şık görünüm kazanmaktadır.  Mor ve koyu leylak tonunda bir çanta, eşarp ve ya lila şapkalarla birlikte kombinlendiğinde daha şık bir görünüm kazandıracaktır.

Sizin renkleriniz hangileri?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html