En hızlı kilo nasıl verilir?

2 dakika okuma süresi

En hızlı kilo nasıl verilir?

Kadınların en büyük sorunlarından birine çare bulduk. Bu önerilerle hızlı kilo nasıl verilir öğreneceksiniz..

Moda sayfaları tutkunuysanız fazla kilolar sizin için kabus olabilir. Moda sayfalarının zayıf kadınları moralinizi bozabilir ama üzülmeyin. Bu taktiklerle siz de istediğiniz ideal kiloya gelebilirsiniz.

Bu yöntemleri yaşam tarzınıza dönüştürerek kolay bir şekilde kilo vermeniz mümkün!

Bazılarımız su da içse kilo alan tiplerdir kimileriyse kilo vermekte çok zorlanır. Bu yazımızda herkes kendisi için bir şeyler bulacak. Sakın “nasıl kilo veririm” diye endişelenmeyin. Yazımızda yer alan hızlı kilo verme tüyolarıyla istediğiniz kiloya ineceksiniz.  

Bazı kişiler zayıflamak isterken çok hata yapıyor ve doğal olarak sağlık problemleri ortaya çıkıyor ve zayıflamıyor ve umutsuzluğa kapılıyor. Bu nedenle önce doğru kilo verme yöntemlerini uygulamak ve sabırlı olmak gerekir.  

İşte sağlıklı ve hızlı kilo verme tüyolarını sizler için açıklıyoruz:

1. 3 ANA ÖĞÜN 3 ARA ÖĞÜN

Kilo vermek isteyenler öncelikle bu kurala uymalıdırlar. Günde iki kez yemek tüketip vücuda fazla yemek yüklemektense 6 öğünle az az yiyin. Özellikle kahvaltıyı kesinlikle ihmal etmeyin. Kahvaltı sağlıklı bir diyet için ideal olan.  3 saatten fazla aç kalmamaya çalışın. Böylelikle kan şekeriniz ani iniş çıkışlar yapmayacak dengede olacaktır. Ara öğünler tatlı yüklemesinden kaçınmak için atlanmaması gereklidir. Toparlayacak olursak günlük tüketeceğiniz şeyleri 6 öğüne bölün ve ideal zayıflama sağlayın.

2. BOL SU İÇİN

Kilo vermek için dikkat bol bol su içmeniz gerekmektedir ve kilo vermeye en büyük yardımcıdır. Bol su içmek vücudunuzdaki toksinleri atarak kilo vermenizi sağlayacaktır. Bol su içek aynı zamanda açlığınızı bastıracağı için gün içinde abur cubur yemenizi de engelleyecektir. Su içmeyi sadece kilo vermek için değerlendirmeyin. Sağlıklı bir yaşam için su içmek çok önemli.

3. GÜNLÜK ALDIĞINIZ KALORİNİZE DİKKAT EDİN

Eğer ideal kiloya inmek istiyorsanız öncelikle şeker ve ekmeyi kesmeniz kesemiyorsanız en aza indirmeniz gerekmektedir. Ne kadar düşük karbonhitratlı besinler tüketirseniz o kadar çok zayıflarsınız.

4.GEÇ YEMEK YEMEYİN

En büyük kilo alma düşmanıdır. Geç yenen her yemek kilo olarak size geri dönecektir. Çünkü vücut sindiremediği için bunu yağa dönüştürecektir. Fiziksel aktivitenin en az olduğu gece saatlerinde atıştırma yapılacaksa tercihlerde; enerjisi düşük ve bol lif içeren çeri domates, salatalık, havuç, kereviz sapı gibi besinlere yer vermek kalori alımı bakımından daha doğru olacaktır.

5.HAREKETİ BIRAKMAYIN

Açık havalarda uzun yürüyüşler kilo vermenize yardımcı olacaktır.  Eğer yürümekten hoşlanmıyorsanız sevdiğiniz bir aktiviteye yönelin bu dans olur yüzme olur. Hareket adına ne olacaksa işinize yarayacaktır. Ancak yaptığınız hareketin dakikası çok önemlidir. Çünkü vücut 18-22 dakika sonra yağ yakmaya başlayacaktır.

Bizim önerilerimiz şimdilik bu kadar. İdeal kiloya erişmeniz dileğiyle! 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 25
  emoji
 • 7
  emoji
 • 2
  emoji
 • 8
  emoji
 • 4
  emoji
 • 2
  emoji
 • 4
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html