En Güzel Alyans Modelleri 2018

2 dakika okuma süresi

En Güzel Alyans Modelleri 2018

Daha İyi Yaşam olarak evlenecek çiftler için 2018 en güzel alyans modellerinden birkaçını paylaştık!

Alyans herkesin de bildiği gibi edebi bağlılık ve sonsuz sevginin sembolü. Alyans seçimi ise, zevki ve bir o kadar da zor. İnternette pek çok farklı model ve tasarım olmasına rağmen, çiftler genellikle canlı görüp, parmağa takıp, parmaktaki duruşuna göre seçim yaparlar.

En Güzel Alyans Modelleri 2018

Alyans seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaların başında altının rengi gelir. Beyaz mı sarı mı yoksa platin mi?

alyans

Bu seçimden sonra verilecek olan karar taşlı mı yoksa taşsız mı kararıdır. Farklı zevklere hitaben binlerce farkı modele piyasada rastlamak mümkün. Ayrıca kişiye özel tasarım yapan firmalarda mevcut. En güzel alyans modelleri arasında hiçbir zaman modası geçmeyen düz, klasik alyansları örnek olarak verebiliriz.

alyans

Alyans seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan bir diğeri ise kullanım kolaylığı. Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olacak olan alyansın, parmağı rahatsız etmeyecek şekilde olması, kıyafetlerle ve takılan diğer mücevherlerle bütün durması önemli.

alyans

En güzel alyans modelleri arasında bulunan taşlı modellerin kararmalara karşı periyodik bakımını ihmal etmemek gerekir. Ayrıca günümüzde sıkça tercih edilen modeller arasında rose ve yeşil altın alyanslarda bulunur. Bu altınlar sade bir alyansın çekici ve zarif bir görünüme dönüşmesini sağlar.

Alyans seçerken dikkat edilecek noktalardan bir diğeri ise ele uygun olup olmadığıdır. Alyansın parmağa yakışmasına dikkat edilmeli. Büyük ve küçük elin seçeceği alyansın farklı olacağı gibi kısa ve uzun parmaklı kişilerin de seçeceği alyanslar farklıdır.

alyans

Örneğin; Kısa parmaklılar ince profilli sade alyans modellerini tercih etmeliyken, geniş el ve uzun parmaklara sahip kişilerin de kalın alyans modellerini seçmeleri daha gösterişli bir hava katmak açısından önemlidir.

alyans

En güzel alyans modelleri arasında desenli modeller de yer alır. Bu modellerin tek dezavantajı uzun süreli kullanımlarda desenlerin içerisine sabun ve kir dolabilme olasılığı.

alyans

2018'in en güzel aylans modellerinden hangisini beğendiniz bakalım?

Alyanlarınız hazırsa bir de "Duvak Modellerine" göz atın deriz!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
Aykut incesu
Aykut incesu - 27/10/2018 06:38
6 sıradaki alyans modelini nereden sipariş verebilirim
Ugur bozkurt
Ugur bozkurt - 01/10/2018 17:28
6. Sırada ki alyansı nerden satın alabilirim ki yok hiç bir yerde
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html