En Genç Tasarımcılardan Kaia Gerber kimdir?

1 dakika okuma süresi

En Genç Tasarımcılardan Kaia Gerber kimdir?

En genç tasarımcılardan Kaia Gerber henüz 16 yaşında olduğu için adı çok da bilinmeyen Kaia Gerber iyi bir model olma yolunda tüm adımları atmış gibi görünüyor.

Şimdiden dergilerde kapak, defilelerde ise manken olarak aranan listelerinde başlarda yer alıyor. İlerleyen zamanlarda çok daha ilerilerde boy göstereceğini düşündüğümüz Kaia, esasen çok uzak değil podyumlara. Ünlü manken Cindy Crawford ile eski modellerden olan işadamı Range Gerber'ın evliliklerinden olan Kaia, anne ve babasından tüm yeteneklerini miras almış. Ebeveynlerinin de desteğiyle ilk adımlarını podyumlara atmış.

10 Yaşındayken Belliymiş

İlk deneyimini 10 yaşında Versace'nin çocuk koleksiyonunda poz vererek edinen Kaia, annesi yaşını küçük bulduğu için 3 yıl beklemek zorunda kalmış.14 yaşına geldiğinde ünlü model Cindy Crawford ile birlikteFransız. Vouge'una kapak olmuş. Kaia başarısıyla15 yaşında podyumlarda yerini alan Naomi Campbell'i anımsatıyor. Annesi Cindy Crawford bile 19 yaşında podyumlarla tanışmışken, Kaia 14 yaşında dev modaevi Alexander Wang'in yüzü olmayı başardı. Böylesine ünlü bir modaeviyle bu kadar genç yaşta tanışan ilk manken ola unvanını da almış oldu.

Annesi Zor İkna Oldu

Küçük çocuk yaşından buyana annesi Cindy Crawford'un yolundan gitmek için mücadele veren Kaia, uzun zaman destek bekledi. Kendisi model olmasına rağmen kızına yardımcı olmayan ünlü anne daha fazla direnemedi. Üstelik kızı gibi oğlu da ebeveynlerinin izinden gitmek istiyordu. Kaia'nın abisi Presley neyse ki mankenlik dışında fotoğrafçılık gibi hobiler edinmiş.

Kızına destek olmayışının sebebini çağımızın anorektik mankenleri olarak açıklayan Cindy Crawford röportajlarında kızı Kaia'nın mankenlik yapmasına izin verse bile ölüm diyetlerini asla onaylamadığını, böyle bir şey olursa onun mankenlik hayatını sonlandıracağını da belirtiyor. Kitap okumayı çok seven Kaina, çok iyi derecede Fransızca da biliyor. Chrome Heart adlı markanın da yüzü olan Kaia'nın örnek aldığı ve izinden gittiği annesinin kariyerini düşünürsek ilerleyen zamanlarda mesleğinin zirvesinde bulunacağına şüphe yok. Güzel modeli şimdiden tebrik ediyoruz.

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html