En Çok Tercih Edilen Oje Renkleri

2 dakika okuma süresi

En Çok Tercih Edilen Oje Renkleri

En çok tercih edilen oje renklerini biliyor musunuz? O halde Daha İyi Yaşam'dan öğrenin!

Kadınların, makyaj kadar önem verdiği bir diğer ayrıntı ise oje. Manikürlü ve ojeli parmaklar, bakımlı olmanın en güzel ve en zarif göstergesi. Oje sürerken dikkatli ve özenli olmak gerekir aksi halde bozulabilir. Oje trendi de her yıl değişiyor. Peki ya genel olarak hangi renkler kullanıyor diyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

En Çok Tercih Edilen Oje Renkleri

En çok tercih edilen oje renkleri için metalik rengi örnek olarak verilebiliriz. Metalik renk, bordo ve siyah renk gibi sıklıkla tercih ediliyor. Metalik ojelerin mat ve parlak olarak farklı iki seçeneği bulunuyor.

oje

Siyah Renk Ojeler

Siyah renk de en çok tercih edilen oje renkleri arasında yer alıyor. Yıllardır klasikleşmiş bir renk olan siyah oje özellikle de mat olanları farklı tırnak tasarımları ile görülüyor. Metalik oje modasının biraz daha ilerisi olarak da adlandırılan holografik oje sayesinde, tırnaklarda oluşturulan hologram efekti, sadece özel günlerde değil günlük yaşamda da sıklıkla tercih ediliyor.

Bunun yanında oje sürerken dikkat edilmesi gereken noktalar da var. İlk olarak ojenin kaliteli ve bayat olmaması gerekir. Bayat oje tırnaklarda ton farklına sebep olabilir. Ayrıca ojenin bozulmaması için karanlık ve serin olarak muhafaza edilmesi önemlidir. Uzmanlar tarafından özellikle buzdolabında saklanması önerilir.

oje

Özellikle koyu renk ojeler zor çıktığı için, oje sürmeden önce cila sürülmesi önemli. French en çok tercih edilen oje renkleri nelerdir? Sorusuna verilebilecek bir diğer cevap. Şıklığın ve zarifliğin en güzel tamamlayıcısı olan french her sezon sıklıkla tercih edilenler arasında.

oje

Simli ojeler de gene pırıltıdan vazgeçemeyen kadınların tercihlerin arasında. Yaz aylarının vazgeçilmez rengi olan pembe, ilkbaharın sıcak havasını ojelerde de yansıtır. Son yıllarda vazgeçilmeyen oje renklerinden biri de nude tonlar. Bu tonlar özellikle metalik ve siyah renklerle birleşip daha da zarif bir görüntü sağlamak.

Sizin sevdiğiniz oje rengi hangisi?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 3
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html