Elçin Sangu'nun ışıltılı saçlarının sırrı ne?

1 dakika okuma süresi

Elçin Sangu'nun ışıltılı saçlarının sırrı ne?

Kiralık Aşk dizisi ile milyonları kendine hayran bırakan Elçin Sangu, hiç şüphesiz saçlarının rengi ve ışıltısıyla fark yaratıyor! Peki ama bu ışıltılı saçların sırrı ne dersiniz?

Biz kadınlar için saç rengi, kesimi, modeli büyük önem taşır... Özellikle ışıltılı ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak en büyük arzularımızdan. Televizyon dünyasının sevilen kadın isimleri de saç model ve renkleri konusunda idol olabiliyorlar. 2015 yılında Elçin Sangu'nun saç rengi ciddi anlamda yükselişte idi...

Birçoğumuz kuaförlere akın ederek Elçin Sangu'nun saç rengini istediğini söyledi! Peki ama Elçin Sangu'nun ışıltılı saçlarının sırrı ne? Hep birlikte öğrenmeye ne dersiniz?

Elçin Sangu'nun saçları doğal mı?

Öyle güzel ve parlak görünüyor ki 'doğal rengi' söylentileri için kuşku oluşturuyor... 

Elçin Sangu'nun kendi saçları kıvırcık ve rengi doğal! Ancak sürekli ekranlarda olan Sangu'nun saçlarının daha parlak görünebilmesi için birkaç işlem uygulanmış. Saçta gölgelendirme ve bakır yansımaların ön plana çıkması için saçın tamamına (doğallığı bozmadan) bakır rengi uygulanmış. Asıl amaç bu doğal renge küçük geçişlerle yansımalar vermek :) 

Hanımlar dikkat! Katlı saç daha hareketli ve tok duruyor...

Elçin Sangu'nun gördüğü küçük renk işlemlerinin ardından sıra kesimde! Biraz kısaltılıp , katlı biçimde kesilen Sangu'nun saçları bu sayede hareketli, tok ve parlak görünüyor!

Evet hanımlar! Artık Elçin Sangu'nun saçlarının ışıltısının sırrına sizde ortaksınız...

Peki ya bu saç rengini kullanmak isteyen hanımlar neleri göz önünde bulundurmalı?

 1. Yüz şeklinize
 2. Saç şeklinize
 3. Ten renginize uyumlu mu?

Eğer cevabınız evetse, sizde bu harika rengi kendinizde uygulayabilirsiniz! Bu saç rengini kullnacak hanımlara bir diğer tavsiye ise ; bakır tonlarındaki renklerin parlak görünümünün kolay yitiyor olması... Nemlendirici kullanımınıza ekstra özen göstermelisiniz.

Ne dersiniz? 

Editörün Seçimi

Kadınlar Klübü TV - Güzellik

Ev yapımı muz maskesi ile saç nemlendirme maskesi nasıl yapılır? En pratik tarifi için mutlaka göz atmalısınız... :)

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html