El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

1 dakika okuma süresi

El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

En değerli varlığınız annenize el yapımı bir anneler günü hediyesi hazırlayın. Daha İyi Yaşam sizler için derledik.

Her Mayıs ayının ikinci pazar günü "Anneler Günü" olma özelliğine sahip. Peki siz annenize maddi yerine manevi bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Eminiz o da bu hediyenize bayıacak. En değerlileriniz için el yapımı hediye önerileri.

El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

1- Annenizin çay mı yoksa kahve mi sevdiğine eminseniz ona bir kupa hazırlayabilirsiniz. Elinizle vereceğiniz şekilleri sadece onun ve sizin anlayacağınız şekilde süsleyebilirsiniz. Mesela en sevdiğiniz kuş ya da birlikte gittiğiniz tatildeki denizin dalgası... Ya da o çok güldüğünüz anınızdan bir parça. Karar sizin! Annenize özel kupa yapmak için bu adımları izleyebilirsiniz.

 

2- Çiçek vermek yerine çiçek panosu yapın böylelikle solup giden çiçeğinizin arkasından üzülmeyecektir. Yapımı ise oldukça kolay. Gerekli malzemler ise şöyle: Pano, kurdele, düğme, yumurta kolisi, makas, boya, tutkal, yeşil sünger. Aşağıdaki aşamaları izleyerek ona bir çiçek panosu hediye edebilirsiniz.

3-  Bir buket çiçek. Anneniz sizi karşılık beklemeden sever ve sizden bir hediye beklentisi içinde değildir. Ona en sevdiği çiçeği alın ve bir de küçük not bırakın. Onunla geçireceğiniz vakit ise onun için daha çok kıymetli.

4- Ona her gün sizi hatırlatacak bir kolye tasarlayın. Düşük bir maliyet ile yapacağınız bu kolyeyi takacağına eminiz :)

5- Fotoğraflar anıdır. İlk günden son güne olan fotoğraflarınızı biriktirdiğiniz bir albüm yapın ve bunu ona verin. Ağlama ihtimali yüksek olduğu için elinizde bir peçete ile gitmenizde fayda var.

Peki sizin anneler günü planınız ne? Bizimle paylaşın :)

Eyvah Annem Dağıttı (2016)​

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 4
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html