Ekim ayında burçları neler bekliyor?

4 dakika okuma süresi

Ekim ayında burçları neler bekliyor?

Ekim ayında burçları neler bekliyor hep birlikte öğrenelim mi? Ekim ayı içinde yaşanacak gelişmeler tüm burçları mutlu edecek!

Yoğun bir ekim ayının bizi beklediğini söyleyerek başlayalım! Ekim ayında burçları neler bekliyor hep birlikte öğrenelim mi? Ekim ayı içinde yaşanacak gelişmeler tüm burçları mutlu edecek!

YILDIZLARDA NELER OLUYOR?

6 Ekimde Güneş Plüto ile 60 derece de bir açı oluşturuyor ; ve bu durum tüm burçlarda hareketliliğe sebep olacak!

7 Ekimde yeniay Aslan burcunda! Diğer burçlar da nasibini alıyor...

8 Ekimde venüs Başak burcunda!

9 Ekimde Merkürün retro hareketi son buluyor!

13 Ekimde yeniay Terazilerde!

14 Ekimde ay Akrep burcunda!

16 Ekimde Mars ve Plüto üçgen açısı oluşturuyor. Buda burçlara çalış sinyali veriyor!

21 Ekimde Dolunay enerjisi Kova burcunda! Kariyer yükselişi için aradığınız fırsat...

23 Ekimde Güneşin Akrep burcuna geçiş yapması ile açığa çıkan sırlar söz konusu.

27 Ekimde Dolunay Boğa burcunda.

30 Ekimde Mars ve Jupiterin aynı açı içine girmesi tüm burçlara olumlu etki yapacak.

Ekim ayında burçları neler bekliyor? İşte ayrıntıları...

 • KOÇ: Şans ve risk eşit oranda hayatınızda etkili olacak. Ama verdiğiniz emeklerin karşılığını bulma zamanı da geldi. Bekar koçlara aşk müjdesi var! Eğer bir evliliğiniz varsa bu Koçların da cinsel hayatları renkleniyor... Özel hayatta heyecan devam edecek,sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

 

 • BOĞA: İş ve aşk hayatınızdaki şansınız geri dönüyor. Uzun zamandır durgun geçen günleriniz hareket bulacak! 8 Ekimde Venüs Başak burcunda. Bu dönemde alacağınız kararlara özellikle dikkat etmelisiniz. Yeni kararlar almak durumunda kalsanız dahi acele etmeyin. Sakinliğinizi koruyun.

 

 •  İKİZLER: Hem maddi hem manevi anlamda güçleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Özellikle iş ve kariyer şansınızın açılması sizi fazlasıyla mutlu edecek. Arkadaşlık ilişkilerinizin fazlasıyla güçlendiği bir dönem sizi bekliyor. Ayrıca arkadaş çevreniz sayesinde özel yaşantınızda hareketli günler yaşamanızda muhtemel.

 

 • YENGEÇ: Yengeçler içlerindeki çocuğun sesini dinleyecekleri bir döneme giriyorlar. Zaten yeteri kadar duygusal ve duyarlı olan bu burç insanı bu dönemde ayrıca kendi içi sesini dinlemeyi,durup düşünmeyi ve kabuğuna çekilmeyi tercih edecektir. Yengeçlerin bu ay şansı fazlasıyla açık! Ayın ilk haftası da tamamen kariyer odaklı. Eğer akılcı davranırsanız kazançlı çıkacaksınız. Birkaç belirsiz durum canınızı sıksa bile yoluna gireceğinden emin olabilirsiniz.

 

 • ASLAN: Aslan burçları herkesi kendine hayran bırakacağı yeni bir döneme adım atıyor! Övgü ve iltifatlara hazır olmalısınız. Ard arda gelen başarılar ve olumlu gelişmeler sizi bekliyor! Fakat 6 Ekime dikkat etmelerinde yarar var! Ama canınızı sıkmayın 9 Ekimde Merkürün ilerlemesi sizinde sorunlarınızın hallolmasını beraberinde getirecek. Cömert ve iyiliksever bir döneme giriyorsunuz.

 

 • BAŞAK: Başakların bu ay popülerliği artıyor! Çevresi tarafından dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak Başaklar yeni insanlar tanıyarak,kendilerinin gelişimi için çalışacaklar. Başlangıçlar,sosyal ve aşk hayatınız ile ilgili yaşayacağınız birçok şanslı gelişme sizi fazlasıyla mutlu edecek. 21 Ekimde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ilişkinizi olumsuz etkileyebilir. Ani kararlar almamanızda fayda var.

 

 • TERAZİ: Teraziler,maddi açıdan sandığınızdan da fazla refaha kavuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Özellikle 21 Ekimde Kova burcundaki Dolunay size kariyer şansı ile birlikte geliyor. Ayın üç haftası özel yaşantınızda belirsizlikler üzerine kurulu. Bu dönemde sakinliğinizi koruyabilirsiniz en az hasarla atlatabilirsiniz. Ayrıca aile içi çatışmalarda kapıda! 27 Ekimde Boğada gerçekleşecek Dolunay ise özgürlük hissinizi ön plana çıkarıyor.

 

 • AKREP: Akrepler için aşk kapıda! Yeni heyecanlar yaşayacağınız kadar geçmiş ilişkilerinizin karşınıza çıkmasına da hazırlıklı olmalısınız. Sakin ve mantıklı davranmanızda fayda var. Fevri davranışlarla sizi seven insanların kalbini kırabilirsiniz. Öfke kontrolü konusunda hassas olmalısınız.

 

 • YAY: Aşk konusunda fedakar bir döneme giriyorsunuz. Böylece özel yaşamınızda olumlu gelişmeler göreceksiniz. Maddi harcamalarla ilgili konularda özenli davranmalısınız. Yoksa başınız ağrıyabilir. Ayın son yarısı ihtiraslı ve heyecanlı bir ruh haline kapılabilirsiniz. Aşırı tepkilerden kaçınmanızda fayda var.

 

 • OĞLAK: Akademik ya da kariyer hayatınızda fark edilmek istiyorsanız tüm potansiyelinizi ortaya koymalısınız. Risk almadan başarıya ulaşamazsınız. Bu dönemde, sizin yönlendirmenizin dışında gelişecek olaylar sizin düşünce yapınızın değişmesini sağlayacak. Aşk hayatınızı gözden geçirebilirsiniz. Maddi ve manevi konularda size yardımcı olmayan insanlara karşı tavır almamalısınız.

 

 • KOVA: Bu ay kovalar için fazlasıyla adrenalin dolu geçecek! Merkür ilerlemesi ile sükunetin hakim olduğu bir döneme gireceksiniz. Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıracak gelişmeler görünüyor. Yinede bir birliktelik için aceleci davranmamalısınız. Ancak o kişiyle güçlü bir arkadaşlık başlangıç olabilir. Dolunayın Kova burcunda olduğu 21 Ekimde başarılı ilerlemeler görünüyor. Hatalarınızla yüzleşeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

 

 • BALIK: Bu ayın en popüler burcu Balıklar dersek yerinde olur! Duygusal yapınız ile alacağınız kararlardan pişmanlık duymayacağınız bir dönem sizi bekliyor! Yeni ufuklara yelken açmak sizi fazlasıyla heyecanlandıracak. Kariyer fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Sorgulama dönemine gireceğiniz 13 Ekimden sonrası oldukça sakin görünüyor.

Ekim ayında burçları neler bekliyor öğrendik! Sizin burcunuz ve yükselen burcunuz neler söylüyor?  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html