Duygu Özaslan'ın DO Koleksiyonu

2 dakika okuma süresi

Duygu Özaslan'ın DO Koleksiyonu

Duygu Özaslan'ın giyim ve aksesuar tasarımlarını incelemeye ne dersiniz? Karşınızda DO İstanbul ve eşsiz tasarımlar...

Çabasız ama gösterişli, mükemmel değil ama özgüvenli, iddiasız ama iddialı bir marka: DO. Duygu Özaslan'ın baş harflerini taşıyan bir marka olan DO'nun serüvenine ve yeni sezon ürünlerine göz gezdirmeye ne dersiniz?

Duygu Özaslan’ın Tasarımları

Ünlü vlogger Duygu Özaslan’ın modaya ve stile dair ipuçlarını bulabileceğiniz bir Youtube kanalı var. 735 bini aşkın takipçisi ile büyük bir kitleye seslenen Duygu Özaslan’ın modaya ilgisi küçük yaşlarda başlamış.

Üniversite yıllarında yaptığı moda dergilerindeki stajları ve işleri ile modaya olan aşkını pekiştiren Duygu Özaslan, DO’nun ilk koleksiyonunda yalnızca aksesuar tanıtırken şimdilerde ise giyime de el atmış görünüyor.

Kiddo’dan Paprika’ya, Juno’dan Weirdo’ya bir çok akılda kalıcı ve anlamlı kelimeler ile hafızalara kazınan tasarımlara sahip olan Duygu Özaslan, lunapark konseptli çekimler ile de kendi markasının modelliğini yapıyor. Fotoğraf çekimlerini ise Barış Taylan Demiriğe yapıyor.

Duygu Özaslan’ın DO İçin Hazırladığı 2017 Giyim Koleksiyonu

duygu özaslanduygu özaslan

duygu özaslanduygu özaslan

duygu özaslanduygu özaslan

duygu özaslanduygu özaslan

duygu özaslanduygu özaslan

duygu özaslanduygu özaslan

737 bini aşkın takipçisi ile Youtube'un en çok izlenen kadın vloggerlarından olan Duygu Özaslan, kanalında makyaj, bakım ve stil adına bir çok yararlı bilgiyi sizler ile paylaşıyor. 2016 yılının Ekim ayından bu yana DO markasının kuruluşu ile de Duygu Özaslan, moda tutkunu olduğunu da tüm Türkiye'ye duyurmuş oldu. Tasarımlarının adlarını ve açıklamalarını dahil kendisi planlayan Duygu Özaslan, büyük markalara rakip olacak gibi duruyor.

Peki siz Duygu Özaslan'ın koleksiyonunun parçalarından en çok hangisini beğendiğiniz? Bizimle paylaşın :)

Çağla Gürsoy ile Söyleşi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html