Dukan Diyetiyle Kalıcı Zayıflık

1 dakika okuma süresi

Dukan Diyetiyle Kalıcı Zayıflık

Hep duyduğumuz Dukan Diyeti aslında yapılabilecek diyetlerden en kolayı...

Aşama aşama ilerleyen bu diyette toplam 4 aşama mevcut.Vücudunuzu diyet öncesinden hazırlamaya başlayan dukan listesi en son aşamada ise kalıcı olarak verdiğiniz kiloları geri almamanız için aşamayı ömrü sürdürüyor.

Atak Aşaması:

Bu kilo vermeye hazırlık aşaması.68 adet saf protein yiyebilirsiniz, 2 ile7 gün arası sürüyor ve daha ilk haftadan 1-4 kilo arası kilo verilmesi bekleniyor, günde 1.5 kaşık yulaf kepeği yenebiliyor, günde 20 dakika egzersiz yapılması gerekiyor.

Seyir Aşaması:

Bu aşamada sebzeye geçiliyor,68 adet saf proteine 32 adet sebze ekleyebiliyorsunuz, her 6 günde 1 kilo verilmesi bekleniyor, günde 2 kaşık yulaf kepeği yenebiliyor, egzersiz süreniz bu aşamada günde 30 dakikaya çıkıyor.

Kalıcılaştırma Sağlamlaştırma Aşaması:

Bu aşamada ise artık ekmek, meyve ve peynir tekrar hayatınıza giriyor.68 protein, 32 adet sebzeye tam tahıllı ekmek, meyve ve peynir çeşitleri ekleniyor, diyeti devam ettirirken verilen kiloların kalıcı olması için 10 gün ekleniyor, günde 2 kaşık yulaf kepeği yenebiliyor, günde 25 dakika egzersiz yapılması yeterli oluyor.

Dengeleme Aşaması:

Tüm gıda guruplarından yiyecekler tüketilebiliyor, ömür boyu sürüyor, günde 3 kaşık yulaf kepeği yenebiliyor ritüel haline geliyor, günde egzersiz hareketlerine sadece 20 dakika ayırmanız yetiyor. Daha iyi kilo vermek için,tüm bu aşamaları kendinize inanarak yaparsanız hiç bir zorluk çekmeden aç kalmadan sağlığınızı kaybetmeden istediğiniz vücut ölçülerine kavuşabilirsiniz.  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 2
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html