Düğmeden Ev Eşyası Yapımı

1 dakika okuma süresi

Düğmeden Ev Eşyası Yapımı

Evinizde kullanmadığınız eski düğmelerinizi dekoratif birer eşyaya dönüştürmek ister misiniz? Düğmeden ev eşyası yapmak bu kadar kolay:

Herkesin evinde eşi olmadan biriken bir çok düğme vardır. Bu düğmeleri atmaya kıyamıyor ama ne yapacağınızı da bilemiyor musunuz? Daha İyi Yaşam sizler için derledi:

Fotoğraf Çerçevesi

Fotoğraf çerçeveleriniz oldukça sade ve dekoratif bir tasarımla salonuznuza renk vermesini mi istiyorsunuz? Uhu ya da tutkal yardımıyla bu çok kolay. Farklı renklerde seçeceğiniz düğmeleri yapıştıcı yardımıyla çerçevenizin üst kısmına yapıştırın. Düğmelerin büyüklü küçüklü olmasına özen gösterin. Çerçeveniz artık daha daha sert ya da yumuşak bir temaya ait olabilir.  Bir bebek fotoğrafına yapacağınız çerçeve de pudra renkleri, gençliğinize dair yapacağınız bir çerçeve de ise mavi tonlarını kullanmanız tavsiye edilir.

Ayna

Aynalarınıza bakarken keyif almak istiyorsanız onları bir tasarım harikasına dönüştün. Aynanızın çerçeve kısmı olmasa bile cam üzerinde kendinize bir çerçeve yaratın ve onu düğmelerle süsleyin. Misafirlerinizin gözü kalacak :)

Raptiye Pano

Daha genç bir şeyler yapmak istiyorsanız çalışma masanızın üstündeki mantar panonuzun raptileri üzerine yapıştıracağınız düğmeler tüm kahverengiliği yıkacak ve çalışma notlarınıza tekrar tekrar bakmanızı sağlayacak.

Saat

Kendi saatinizi kendiniz yapın. Rakamlar yerine kullanacağınız düğmelerle pişti olma riskiniz yok! Bir kanvasa dikeceğiniz
düğmelerle saatiniz oldukça orjinal olacak.

Abajur

Abajurlarınıza dikeceğiniz düğmelerle hem ışığın rengini değiştireceksiniz hem de kusursuz bir dekoratif alan yaratacaksınız.

nnnn

Küçük Metrekareli Banyolar Nasıl Daha Kullanışlı Hale Getirilebilir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html