Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Yöntemler

1 dakika okuma süresi

Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Yöntemler

Dolgun dudaklara cerrahi işlemlerle 5 dakikada sahip olunsa da doğallıktan yana olanlar için dudak dolgunlaştırıcı doğal yöntemler yazımıza davet ediyoruz.

Dolgun dudaklara sahip olmak için bıçak altına yatıp çok paralar vermenize gerek yok hanımlar! Tercihiniz doğal yöntemlerle dudaklarınızı dolgunlaştırmaksa sizler için hazırladığımız dudak dolgunlaştırıcı doğal yöntemlerle daha kısa sürede istediğiniz dolgunluktaki dudaklara kavuşabilirsiniz.

İşte dudak dolgunlaştırıcı doğal yöntemler

Dudaklar ne kadar dolgun görünürse yüzümüze o kadar estetik ve güzellik katar. Peki ya dolgun dudaklar için sadece ameliyat mı olacağız diyorsanız kesinlikle hayır!

Zeytin-bal karışımı

Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı ile yarım tatlı kaşığı balı güzelce karıştırın. Ardından diş fırçası yardımıyla yatmadan önce dudaklarınıza sürün ve 10 dakika sonra ılık suyla yıkayın. Bu uygulamayı her gece tekrarlayın.

Bal-Kabartma tozu karışımı

2 çay kaşığı bal ile yarım tatlı kaşığı kabartma tozunu hamur kıvamına gelene kadar karıştırın. Dudaklarınıza yedirene kadar güzelce uygulayın. Dudaklarınızda 5-6 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın. Bu işlemi 3 günde bir uygularsanız faydasını görürsünüz hanımlar!

Dudak dolgunlaştırıcı doğal yöntem

Bal ( yarım tatlı kaşığı ), zeytinyağı ( 3 damla ), su ( 3 damla ) ve toz şekeri ( 2 çay kaşığı ) güzelce karıştırın. Diş fırçası yardımıyla güzelce dudaklarınıza yedirin ve 2-3 dakika sonra ılık suyla yıkayın. Her gece bu karışımı tekrarlayın.

Dudak dolgunlaştırıcı doğal yöntem 2

Bal ( 2 çay kaşığı ), nane yağı ( 3 damla ) zeytinyağı ( 2 çay kaşığı ) ve esmer şekeri ( 2 çay kaşığı )bir kapta karıştırın ve dudaklarınıza sürün. Dudaklarınızda 3 dakika beklettikten sonra yıkayın. Haftada bir kez uygulamanız yeterli.

Bonus dudak dolgunlaştırıcı yöntemi: Dudaklarınızı doğal yolla dolgunlaştırmak için vazeline damlatacağınız birkaç damla tarçın yağını güzelce karıştırıp dudaklarınıza uygulayın.

Dudak dolgunlaştırıcı doğal yöntemler için sizin önerileriniz neler?

Dudak kalınlaştıran peeling maske

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 3
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html