Dolgun Dudaklar İçin Doğal Yöntemler

1 dakika okuma süresi

Dolgun Dudaklar İçin Doğal Yöntemler

Dolgun Dudaklar İçin Doğal Yöntemleri merak edenleri bu tarafa alalım...

Dolgun dudaklara sahip olmayı hangi kadın istemez?  Dolgun dudaklar daha çekici ve etkileyici bir kadın olmanın ilk kurallarından biridir üstelik... Sürdüğünüz ruj kendini daha çok belli eder, fotoğraflarda daha güzel çıkarsınız, daha çekici bir görünüm sağlar. Tüm bu sebepler kadınların "dolgun dudaklara" sahip olma arzusunu arttırıyor! Dolgun dudaklar demişken ; Angelina Jolie'nin güzelliği tabi ki tartışılamaz :) Ancak tüm güzelliğine rağmen "Angelina" denildiğinde aklımıza ilk gelen dolgun dudakları olmuyor mu? Eğer ince dudaklara sahipseniz dolgun dudaklara kavuşmak çok zor değil! Hem doğal hem de maliyeti olmayan yöntemlerle dudaklarınızı daha dolgun gösterebilmeniz için birkaç öneri derledik

an

  1. Acı Biber: Bir çay bardağı suyun içine 2-3 adet acı biber ekleyiniz. Karışımı dudaklarınıza uygulayın ve yanma hissi arttığında dudaklarınızı durulayın.
  2. Tarçın Yağı: Zeytinyağ ile birlikte uygulanması öneriliyor! Sebebi tahriş riskini önlemektir. 4 çay kaşığı zeytinyağına 3-5 damla tarçın yağı karıştırılır. Daha sonra karışım dudaklara uygulanır. 5 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.
  3. Bal Mucizesi:  Bal ve zeytinyağ karışımını dudaklarınıza uygulayarak daha kalın dudaklara sahip olmanız mümkün. Bir kase içinde elde ettiğiniz karışımı diş fırçası yardımıyla masaj yaparak dudaklarınıza uygulayın. Düzenli olarak her gün yaptığınız müddetçe (7 gün) dudaklarınızdaki farkı görebileceksiniz.

an2 

Doğal peeling tarifi:

Daha Fazlası İçin > Kadınlar Kulübü TV - Güzellik

Ya siz dolgun dudaklar için bu doğal tarifleri hemen uygulamaya ne dersiniz? Sonuçlarını bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin :)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html