Doğru Fondöten Seçimi İçin 3 İpucu

1 dakika okuma süresi

Doğru Fondöten Seçimi İçin 3 İpucu

Cildiniz için en uygun fondöteni biliyor musunuz? Emin değilseniz Daha İyi Yaşam sizler için doğru fondöten seçimi için 3 ipucu yazdı!

Biz kadınlar hep mükemmel görünmek isteriz. Güzelliğimize gölge düşürecek bir sivilce bile olsa üstesinden gelmek için her yolu deneriz sanırım :) Sivilcelerde neymiş! Lafın özü şu ki, pürüzsüz bir görünüm kazanmak istiyorsanız doğru makyaj ürünlerini tercih etmelisiniz. Bunların başında da tabi ki fondöten seçimi geliyor. Doğru fondöten seçimi yapabiliyor musunuz hanımlar? Yapamıyorsanız yazımıza mutlaka göz atın. Çünkü cilt makyajının olmazsa olmazlarından biri olan fondöteni doğru seçmeniz son derece önemli.

Daha İyi Yaşam olarak derlediğimiz, doğru fondöteni seçmek için 3 ipucuyla artık cildinize uygun seçimi yapabileceksiniz.

Doğru Fondöten Seçimi İçin 3 İpucu

1.Fondöteni Kolunuzda Denemeyin

Çoğu kişi fondöten seçimi yaparken seçeceği tonu kolunda deniyor ama yanlış! En doğru fondöten seçimi yapabilmeniz için yüzünüzle boynunuzun birleştiği alanda yapmalısınız.

2.Fondöteni Cilt Tipinize Göre Seçin!

Doğru fondöten seçimi için 3 ipucundan biri de cildinizi tanımak. Cilt tipinize göre seçtiğiniz fondöten yüzünüzde istediğiniz etkiyi verecek. Cildiniz kuru ise nemlendirme özelliği olan bir fondöteni, cildiniz yağlı ise yağlanmayı azaltacak fondöten tercihi yapmalısınız.

3.Fondöteni Gün Boyu Test Edin!

Doğru fondöten seçimi yapmak için alacağınız ürünün testerı işinizi kolaylaştırabilir. Alacağınız ürünü yüzünüze uygulayın ve tüm gün kalıcılığını, rengini ve yapısını test edip öyle alın.

Artık doğru fondöten seçimi yapmak için kuralları biliyorsunuz.. :) Sizin ipucunuz var mı?

Cildinize uygun fondöten nasıl seçilir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html