Doğduğunuz Aya Göre Hangi Tatlısınız? II

2 dakika okuma süresi

Doğduğunuz Aya Göre Hangi Tatlısınız? II

Doğduğunuz aya göre hangi tatlı olduğunuzu biliyor musunuz? Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği tatlı takvimi!

Hepimiz doğduğumuz saat, gün ve aya göre bir çok özellik ile şekilleniyoruz. Peki siz hangi tatlı olduğunuzu biliyor musunuz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi: “Doğduğunuz aya göre hangi tatlısınız?”

Aylar ve Tatlılar 

Temmuz

Tatlı tam olarak sizin tarifiniz çünkü siz çikolata şelalesisiniz. Sürekli akışınız zihninizin sürekli çalışmasını temsil ederken aynı zamanda sürekli tekrar etmenizde sizin tasarruf yapan biri olduğunuzu gösteriyor.Yüm tatlılar ile yakışan çikolata sizsiniz. Her ortama uyum sağlayabilir ve açık sözlülüğünüz ile dikkat çekebilirsiniz.

Ağustos

Türk kültürünün en sevilen tatlılarından biri olan sütlaç sizin tatlınız. Olmazsa olmazınız sayılabilecek olan fırın sütlaç size neden mi benziyor çünkü kendinize has geliştirmiş olduğunuz savunma mekanizmanız sütlaçın üstündeki kaymak ile oldukça bağlantılı. İçinizdeki enerji ise tatlınızdaki pirinçler ile özdeşleşmiş.

Eylül

Kurabiye ise Eylül ayında doğanların tatlısı! Her ortama alışabilen yapısı ile bu ayda doğanlar tatlı olarakta her içecek ile birlikte tüketilebilir. Kurabiyelerin yapımı oldukça kolay olsa da tatlılardan en sevilenidir. Siz de çok marjinal bir kişilik olmadığınızı düşünsenizde işte, okulda, evde ve her yerde oldukça sevilen birisiniz.

Ekim

Ekim ayında doğanlar tatlı sevmeleri ile bilinirler. Bu yüzden de en sevilen tatlılardan biri olan baklava onlar ile özdeşleşmiştir. Baklava kadar tatlı ve narin olan bu ayda doğan kişiler oldukça zahmetli işler ile uğraşmayı ve mükemmeliyetçi olmayı severler, aynı baklava gibi. :)

Kasım

Kasım ayında doğan tatlı sevenler çok malzeme ile yapılan tatlıları tercih ederler. Karışık meyve salatası ise Kasım ayında doğanların tatlısı. Çilek, kivi, muz, bal, elma, portakal, şeftali, pudra şekeri ve daha niceleri. Tatlı olarak hafif tatlılardan hoşlanan Kasım ayı kadınları/erkekleri meyve salatası kadar karışık fikirlere de sahipler.

Aralık

Tatlı da şekile önem vermeyenler arasında Aralık ayında doğanlar var. İnsanları da fiziksel özellikleri yerine ruhsal özellikleri ile değerlendiren kişilerdensiniz. Tulumba da böyle bir tatlı dış görünüşü yemeyenleri rahatsız etse de bir kez deneyen herkesin mutlu kaldığı kesin. Sizde dostlarınızı ve sevgililerinizi seçerken dış görünüşe önem vermiyor ve içini seviyorsunuz.

Editörün Seçimi: Doğduğunuz Aya Göre Hangi Tatlısınız? I

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 4
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • 3
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html