Doğduğunuz Aya Göre Hangi Tatlısınız? I

2 dakika okuma süresi

Doğduğunuz Aya Göre Hangi Tatlısınız? I

Doğduğunuz aya göre hangi tatlı olduğunuzu biliyor musunuz? Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği tatlı takvimi!

Hepimiz doğduğumuz saat, gün ve aya göre bir çok özellik ile şekilleniyoruz. Peki siz hangi tatlı olduğunuzu biliyor musunuz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi: “Doğduğunuz aya göre hangi tatlısınız?”

Aylar ve Tatlılar 

Ocak

Ocak ayının soğuğunda içinizi ısıtacak bir tatlıya ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Dışı hafif sert ve sıcak, içi ise bir o kadar kıpır kıpır! Evet, tam olarak sizden bahsediyoruz. Ocak ayında doğanların tatlısı sufle. Sert görünümlü yapınızın altında sufle gibi sımsıcak bir kişiliğe sahipsiniz.

tatlı

Şubat

Kabul edelim ki yemeğinde tatlınında geleneksel olanından kopamıyorsunuz. Sizin bir masaya oturduğunuzda gözünüzün aradığı tatlı kesinlikle künefe. Tatlı olarak ağır olması ile bilinen künefe antep fıstığı ile çok uyumlu değil mi? Aynı sizin gibi. Ağır bir kişiliğe sahipsiniz ancak yüz güzelliğiniz ve tatlılığınız ile insanları etkiliyorsunuz.

tatlı

Mart

Tatlılardan birini sonsuza kadar yiyecek olsanız bu soruya şaşırtmalı bir yanıt verirdiniz biliyoruz. Siz insanları şaşırtmayı seviyorsunuz aynı iki tatlı tadı bir arada bulunduran revani gibi. Kek ile şerbetin birleşiminden oluşan bir tatlı: Revani. Siz de aynı revani gibi oldukça tatlı bir kişiliğe sahipsiniz. Ancak sizden iki tane olsaydı insanlara çok fazla gelebilirdi aynı revani gibi.

tatlı

Nisan

Nisan ayında doğanların tatlısı ise mozaik kek. Siz kendinizi parça parça edip herkesin yardımına koşmaya çalışıyorsunuz ve aslında siz onlarla birlikte bir bütünsünüz. Tatlıların şanından olan şekeri yeteri kadar bulundurmasanızda sizin tatlı statünüz biraz farklı. Hem diğer aylarda doğanlar kadar tatlı değilsiniz hem de diğerlerine göre daha çok ilgi çekici!

tatlı

Mayıs

Renkli bir kişilik olduğunuz aşikar, peki ya hangi tatlısınız? Havuçlu, cevizli, tarçınlı kek. Aynı tonlarda birden farklı malzeme ile yapılan tatlılardan biri olan havuçlu, cevizli, tarçınlı kek sizin sağlıklı bir kişiliğe da sahip olduğunuzu gösteriyor. Tatlı birisiniz ancak yanınızda aynı bu kek gibi bir içeceğe ya da bir dosta ihtiyacınız var. Süt mü, çay mı yoksa kahve mi? Karar sizin :)

tatlı

Haziran

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte neşelenen kişiliğinizi biraz sakinleştirmek adına sizin tatlınız kesinlikle vanilyalı dondurma. Saf ve katkısız malzemelerden yapılan vanilyalı dondurma, oldukça hafif ve sağlıklı bir tatlı. Sinirlerini aldırmış siz içinde oldukça doğru! Ancak sizin sağlık konusunda evham yapmanız yersiz çünkü zaten sağlıklısınız. Tatlılardan ise en hafif olanısınız.

tatlı

Editörün Seçimi: Doğduğunuz Aya Göre Hangi Tatlısınız? II

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html