Doğal Yollarla Saç Rengi Açma Yöntemleri

1 dakika okuma süresi

Doğal Yollarla Saç Rengi Açma Yöntemleri

Doğal yollarla saç renginizi açmaya var mısınız? O zaman bu tarifler tam size göre!

Yazın gelmesiyle koyu renk saçların tonlarını kırmayı,renklerini açtırmayı en doğal yöntemler kullanarak yapmayı isteriz. Fakat bildiğimiz ve duyduğumuz hep aynı yöntemler. İşte sizler için daha farklı daha güzel sonuçlar elde edebileceğiniz yöntemler:

Limon

1 su bardağı su ve bir su bardağı yeni sıkılmış limon suyunu karıştırın daha sonra sprey şişesine boşaltın ve güneşe çıkın bol bol güneşe maruz kalın.Ve bunu periyodik olarak bir kaç kez tekrar edin faydasını göreceksiniz ama limon asitli olduğu için yalnızca saç uçlarınıza uygulayın.

Papatya

Çocukluğumuzdan beri en bilinen yöntem olan papatya suyuyla saç rengi açmak için aktardan aldığımız kurumuş papatyaları iyice kaynatın ardından soğumaya bırakın. Soğuyan papatya suyunu boş bir sprey kutusuna koyun ve ve saç uçlarınıza güzelce sıkın daha sonra mutlaka güneşte olacak şekilde güzelce kurumasını bekleyin.

Bal Maskesi

Bal maskesi uygulayarak saçlarınızın rengini açabilirsiniz. Yapmanız gereken 1 bardak balı yarım bardak saç kremiyle karıştırıp saçınıza uygulayın ve streç fşlmle sarın dilerseniz uyuyabilirsiniz.Çünkü saçınızda 10 saat kalması gereken bir maskedir.Yıkarken saçlarınızdan balı iyice arındırmaya dikat edin!

Saçlarınız siyah ya da kahverengiyse bu işlemler saç renginizi açmanız için yeterli değildir. Yalnızca parlaklık verir.Saçlarınızı tamamen açtırmak için kuaföre ya da kozmetik ürünlere başvurabilirsiniz.

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 5
  emoji
 • emoji
 • 9
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 8
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html