Doğal taşlar aşk hayatınızı etkiliyor!

1 dakika okuma süresi

Doğal taşlar aşk hayatınızı etkiliyor!

Daha İyi Yaşam olarak, doğal taşlar ve aşk hayatınıza etkileri konusunu ele aldık. Buyurun içeriğimize :)

Yeni bir aşka yelken açmak,eski aşkı tamamen hayatınızdan çıkarmak ya da aşk hayatınız ile ilgili bir konuda alacağınız herhangi bir kararda doğal taşların etkisi büyük. Doğal taşlar aşk hayatınızdaki köklü değişimlere yön veriyor!

Ayrılık kararı:

Ayrılık kararı almaya hazırlandınız ama karşı tarafın sizinle olan ilişkisini bitirmek gibi bir düşüncesi yok! Fakat siz kararlısınız ama bir yandan da onu üzmek istemiyorsunuz. Böyle bir durumda doğal taşlar hemen yardımınıza koşuyor! Ayrılık kararı aldıysanız üzerinizde akit taşı bulundurun. Böylece sağlanan enerji ile birlikte karşınızdakini daha az incitmiş olacaksınız.

Ya ayrılık acısı?

Bu adımda ayrılmayı isteyen taraf karşınızdaki! Siz ondan ayrılmak onsuz kalmak istemiyorsunuz. Ama ikili ilişkilerde -ki özellikle konu aşksa- bir kişinin bile devam etmek istememesi ilişkinin sonlanmasına sebep olabiliyor. Mavi damarlı akik taşı sağladığı enerji ile ayrılık acısını hafifletiyor!

Heyecan kontrol!

Eliniz ayağınız birbirinize dolanıp saçmalamakta aşka dair! Ama bu enerjiyi dağıtmak için akuamarin taşı etkili olacaktır...

İlişkiyi düzeltme,devam kararı

Karşılıklı oturdunuz konuştunuz ve birbirinizi seviyorsunuz. Bu durumda böyle bir ilişki tabi ki kurtarılmalı. Sağladığı enerji ile aytaşı size yardımcı olacak!

Onu kendinize aşık edin!

Hoşlandığınız kişi ile buluşma şansı yakaladınız. Ve onu etkilemeniz gerekiyor. Doğal taşlar ne güne duruyor? Hemen yardımınıza koşacaklardır ; kuartz taşını küpe ya da kolye olarak kullandığınızda çekim gücünüz daha da artacak!

Heyecanı taze tutmak!

Her şey harika ancak ya heyecan biterse kaygıları... Hiç dert etmeyin sosyal yönden çabaladığınızı zaten biliyoruz. Peki lal taşı kullanarak da heyecanınızı taze tutmaya ne dersiniz?

Sizde doğal taşların aşk hayatınızda etkili olup olmadığını ölçmek için denemeye ne dersiniz? 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html