Doğal Saç Uzatma Maskesi

1 dakika okuma süresi

Doğal Saç Uzatma Maskesi

Biz kadınlar için saçları çok değerli... Sağlıklı,uzun,kolay şekil alabilen ve tabi ki bakımlı saçlar için Daha İyi Yaşam'ın harika bir önerisi var! İşte Doğal Saç Uzatma Maskesi...

Biz kadınlar için saçlarımızın rengi, modeli ve tabi ki boyu çok önemli! Yeri geliyor kırıklarını dahi aldırmaya  cesaret edemiyoruz. Hem uzun saç tutkumuzdan hem de istediğimiz her modeli uzun saçlara çok daha uygulayabileceğimiz için saçlarımızın boyunu önemsiyoruz. Eeee bakımlı bir kadın olmak kolay mı :) Öte yandan saçlarımızın sağlığı ve daha bakımlı bir görünürde olması için rutin zamanlarda "kesim" yaptırmak gerektiği gerçeğini görmezden gelemeyiz. Hele ki boyalı ya da kimyasal işlem görmüş saçların kırıklarını aldırması gerekiyor! Ya da her gün fön, maşa uygulanan saçlar doğal olarak yıpranıyor... Bu durumda kesim şart! Ama üzülmeyin! Doğal saç uzatma maskesi sayesinde saçlarınızın sağlıklı görünümü, bakımı ve uzunluğu garanti altına alınıyor! Nasıl mı? Tabi ki Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği ; doğal saç uzatma maskesi tarifi ile!

saç

Saçı ve saç köklerini besleyen çam terebentinin saçları uzattığı ve saç dökülmesini önlediği de bilinmektedir. Çam terebentin kullanımının kolaylığı ile de saçlarını uzatmak isteyenler için tercih sebebidir. Normalde kullandığınız 200 ml'lik şampuanınızın şişesinin içerisine 20-25 damla kadar koyup şampuan şişesini iyice çalkalayın. Bu sayede her seferinde ekstra zaman ayırmanız gerekmeyecektir. Çam terebentini kullanırken gözle temas etmemesine özen gösterin. Üstelik bu ürünü her aktardan rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizde daha sağlıklı daha bakımlı ve daha hızlı uzayan saçlar için Daha İyi Yaşam'ın doğal saç uzatma maskesi tarifini deneyin! Deneyip, sonucu gördükten sonra hemen bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

Saç uzmanı Metin Bahçecik'den günlük saç bakım tüyoları :

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Güzellik&Saç Bakım

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html