Diyet Programını Yap, Yemeğin Kapına Gelsin

1 dakika okuma süresi

Diyet Programını Yap, Yemeğin Kapına Gelsin

Online beslenme danışmanı desteğiyle kişiye özel diyet programı sunan Chef’sPack, öğle ve akşam yemeklerinden oluşan 5 günlük menüyü de adrese teslim ediyor…

Diyet yapmaya karar verdiniz, ancak ne diyetisyene gitmeye vaktiniz var, ne de uygun diyet menüleri hazırlamaya. Çalışan, yalnız yaşayan, sürekli seyahat eden veya diyet konusunda kendine vakit ayıramayanların bu ihtiyacını gidermeye yönelik hazırlanan Chef’sPack, online beslenme danışmanı desteğinin yanı sıra, ihtiyacınız olan yiyecekleri Chef’sPack menülerinden hazırlayarak, on-line alışveriş yapma kolaylığı ile 24 saat içinde size sunuyor. Chef’sPack, diyet yapanların dışında dengeli, sağlıklı, hem porsiyon, hem de kalorisi kontrollü beslenmek isteyenler için de önemli bir alternatif oluyor.

60 çeşit yemek seçeneği sunuyor

Hardal soslu hindi, limon soslu soğanlı mezgit, Meksika usulü tavuk, enginarlı mercimek salatası veya ayva tatlısı. Tüm bunları yerken diyet yapmanız mümkün. Tas kebabından etli kuru fasulyeye, patlıcanlı bulgur pilavından ayva tatlısına kadar 60 çeşit yemek seçeneğinin yer aldığı Chef’sPack menüleri, kişisel özelliklerinize göre size en uygun beslenme programını sunuyor. Aklınıza takılan konulara online yanıt alabileceğiniz beslenme danışmanları sayesinde kendinize en uygun programı belirledikten sonra yiyecekleri hazırlama sorununu da ortadan kaldıracaksınız.

Kapıda teslim imkânıyla kolaylık sağlıyor

Kişiye özel diyet programı ile fark yaratan Chef’sPack, ‘porsiyon ve kalori miktarları kontrollü’ olarak öğle ve akşam öğünleri için hazırlanan, özel ambalajlar içinde 5 günlük yemeklerin yer aldığı kutularda, kapınıza kadar teslim oluyor ve programınızı aksatmamak adına size özel yönlendirici bilgi notlarını da içinde barındırıyor.

2 ay boyunca besin değerini kaybetmiyor

Gıdaların bütün mikroorganizmalardan arınmasını sağlayan, sterilizasyon yöntemiyle hazırlanan Chef’sPack menüleri, koruyucu katkı maddesi olmaksızın iki ay boyunca besin değerini kaybetmeden kolayca muhafaza ediliyor. Ayrıca, gıda güvenliği açısından, teslimat ve sevkiyat rahatlığı nedeniyle, kişinin yaşam temposuna da uyum sağlıyor. Fırında, tavada veya mikro dalga’da saniyeler içinde ısıtılarak yenmeye hazır hale gelen Chef’sPack menüleri, ister iş yerinde, isterse tatilde olsun her yer ve dönemde kontrollü ve sağlıklı beslenme imkânı sunuyor.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html