Daha Zayıf Gösteren 5 Moda Stili!

2 dakika okuma süresi

Daha Zayıf Gösteren 5 Moda Stili!

Kıyafet konusunda bu moda stillerine dikkat ederseniz olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

Kadınların en çok önem verdiği noktalardan biridir zayıf görünmek. Fazla kiloları kaybetmek ve fit bir görünüm kazanmak için belki saatlerce uğraşırız.

Şimdi sizlere daha zayıf gösteren stillerden bahsedeceğiz.  Giyim konusunda zayıf görünmek için uzman olmanıza gerek yok birkaç noktaya dikkat ederseniz aynada kendinizi daha zayıf görebilirsiniz. Dikkat etmeniz gerek püf noktalar bakalım nelermiş..

Daha zayıf gösteren 5 moda stili:

1.AYRI RENKLER TERCİH EDİN

Giyeceğiniz kıyafette ilk dikkat edeceğiniz nokta kıyafetinizin ayrı renklerden oluşmalıdır. Uzun boylu kişilerde bu yöntem çok daha işe yarayacaktır. Alt ve üst tarafınıza düşündüğünüz kıyafet farklı renklerden oluşursa daha zayıf bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bu tercihinizi sezonun trend renklerinden yana kullanabilirsiniz.  Ayrı renklerde olan elbiseler giyebileceğiniz gibi birkaç rengi de birleştirip bir kombin oluşturduğunuzda daha zayıf bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2.BACAKLARINIZ ŞEKİLLİ DURSUN

Kıyafet tercihinizi yaptınız ancak bacaklarınız istediğiniz duruşu sergilemiyor mu? Ya da çelimsiz bir bacaklara mı sahipsiniz. Bu konuyu dert etmenize gerek yok.  Bu sorunu ortadan kaldırmak için diz altında biten etek ve topuklu ayakkabı denediğinizde ne kadar zayıf göründüğünüzü fark edeceksiniz. Diz altı etekler baldırların hemen altında sınır olduğu için istemediğiniz görüntüyü ortadan kaldıracaktır. Ayrıca yüksek bel kıyafetler tercih ettiğinizde de bu etkiyi sağlayabilirsiniz.

3.GÖVDENİZ ÖN PLANDA OLSUN

Kadınların kendisini daha ince ve zayıf göstermek için başvurduğu yöntemlerin başında korseler gelir. Korsesiz de zayıf görünebilirsiniz.  Kalp yakalı ve ön orta kısımdan inen fermuar modelleri kıyafetlerle olduğundan daha zayıf görünebilirsiniz.

4.TULUM TERCİH EDİN

Boyunuzun uzun ve daha zayıf bir görünüm için tulumlar büyük kurtarıcıdır. Tulumların muhteşem etkisini arttırmak için dikey modelli tulumlar ve ayağınızı kapatan tarzda tulumlar tercih ederseniz istediğiniz fit görünüme sahip olabilirsiniz.

5. BÜYÜK AKSESUR KULLANIN

Daha zayıf bir görünüm için aksesuar tercihinizi büyük boyuttan yana kullanmalısınız. Böylelikle kendinizi küçültmüş olacaksınız. Mesela bunun için yandan bir çanta modeli kullanarak kalça kısımlarınızı kapatabilirsiniz. Böylelikle istemediğiniz büyük basen yapınızdan biraz olsun kurtulabilirsiniz.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere daha ince görünmenin birkaç sırrından bahsettik. Peki sizin bu konuda önerileriniz nedir merak ettik?

2016 Trend Saç Modelleri Nelerdir?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html