Daha Uzun Bacaklar İçin Etkili 5 Tüyo

1 dakika okuma süresi

Daha Uzun Bacaklar İçin Etkili 5 Tüyo

Daha uzun bacaklara sahipmişsiniz gibi görünmek ister misiniz?

Her kadın uzun bacaklara sahip olmak ister! Spor ve sağlıklı beslenme ile fit bir görünüm elde edebiliyoruz bu doğru... Ancak boyumuz için yapacak bir şey yok derken topuklu ayakkabılar imdadımıza yetişiyor! Yeter mi? Tabi ki hayır! Daha İyi Yaşam'ın 5 adımda daha uzun bacaklar önerilerini mutlaka okumalısınız;

ub

 1. Tek renk! Renkli giyinmeyin demiyoruz elbette. Ama tek renk kıyafet tercih etmeniz bedeninizdeki bütünlüğü sağlayacağı için daha uzun görünmenizi sağlayacak.
 2. Topuklu ayakkabılar! Topuk kısmı da ön kısmı da platformlu ayakkabılar tercih ederseniz daha uzun bacaklar ve daha uzun bir görünüme sahip olabilirsiniz.
 3. Doğru pantolon! İspanyol ya da dar kesimli pantolonlar tercih etmenizde fayda var. Özellikle de yüksek bel pantolonlar sizin için ilk sırada yer almalı. Üzerinize oturmayan kıyafetlerden uzak durun! Salaş giyimden hoşlanıyor olabilirsiniz. Ancak eğer kısa boyluysanız pek fazla tercih etmeyin deriz. Çünkü üzerinize oturmayan kıyafetler tercih ettiğinizde daha kalın görünürsünüz buda sizi daha uzun bacaklar isteğinizden uzaklaştırır!
 4. Bilekte biten ayakkabılardan kaçının... Özellikle bilekte biten ayakkabıları tercih etmemelisiniz. Sizin tercihiniz burnu açık,bileği serbest ayakkabılardan yana olmalı.
 5. Kış için de bilekte biten botlar yerine daha uzun çizmeler seçerseniz daha uzun bacaklar hayal olmaktan çıkacak!

Sizde 5 adımda daha uzun bacaklara sahip olmak istemez misiniz? Deneyin ve görün! Öneri ve görüşlerinizi de bizlerle paylaşırsanız harika olur! :)    

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html