Cinsel Hayatınıza Yön Verin

2 dakika okuma süresi

Cinsel Hayatınıza Yön Verin

Kadınlar ve erkekler bazı durumlarda cinsel olarak anlaşamazlar. Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği bu yöntemler ile sorunlarınızı çözün

Cinsel Hayatınızı Şekillendirin

Cinsel Hayatınızı Konuşmayın! 

Cinsel hayatınıza yön verirken "Bugün bunu yapalım, haftaya şunu yapalım..." diyerek kendinizi ve partnerinizi şartlandırmayın. Her anı yaşamaya çalışın ve planlardan uzak durun! Belki de habersiz yaşayacağınız o anlar ikiniz içinde oldukça özel olacak. 

Empati Kurun 

Karşınızda sizi çok seven biri var ve siz onun sizi sevmesini engelliyorsunuz. Olaya bir de onun açısından yaklaşın. Onu anlamaya çalışın ve anlaşmanın bir yolunu bulun. Her gün cinsellik yaşayın ve onun dediğini yapın demiyoruz ama onu da anlayın. Sonuçta o sizi çok seviyor : ) 

cinsel

Neler Seviyor? 

Karşınızdaki kişinin cinsellikte neler sevdiğini öğrenin. Ona uygun bir çözüm yolu  bularak onu mutlu edin böylelikle o da sizin istediğinizi yaparak sizi mutlu edecektir. Bunun bir döngü olduğunu unutmayın ve partnerinizin isteklerine saygı duyun. 

Romantizm Katın 

Cinsel bir birliktelik için en önemli anahtar kelime de romantizm. Bilin ki yatakta yaptığınız romantik bir kahvaltıdan sonra hem romantizm hem de cinsel olarak oldukça verimli vakitler geçireceksiniz. 

cinsel

İş Temponuzu Unutun 

İşinizin stresli olduğunuzu biliyoruz ancak kendinize vakit ayırdığınız süreden kısarak cinsel hayatınıza da vakit ayırmalısınız. Sonuç olarak siz bir çiftsiniz ve karşılıklı olarak birbirinizi mutlu etmelisiniz. Eğer mutlu olmayacaksanız birlikte olmanızın ne anlamı var. Kadınınıza/Erkeğinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin ve iş stresinizi ona yansıtmayın. 

Sürprizler Yapın! 

Partneriniz eve gelmeden önce ona mumlar ve loş ışıklarla ufak sürprizler yapın. Belki evin giriş kapısından yatak odanıza uzanan mumlu bir yol olabilir ya da mum ışığında hoş bir akşam yemeği. Cinsel hayatınıza bir katkısı olmayacağını düşünseniz de aşkınıza katkısı olacağı aşikar. 

cinsel

Toplu Buluşmalarla Kafa Dağıtın 

Cinsel açıdan kötü giden bir ilişkiniz varsa kalabalık arkadaş çevreleri ile görüşerek dertlerinize bir süre ara verin. Özel konuşmalar yaparak onlarında aynı dertlerden şikayetçi olduğunu anladığınızda rahatlayacak ve belki de onlara göre daha aktif bir cinsel yaşama başlayacaksınız. 

Kısa Bir Tatil 

Küçük bir hafta sonu kaçamağı ile hem sevgi dolu ilişkinize hem de cinsel birlikteliğinize yatırım yapın. Yaşayacağınız maceralar sonrasında size güzel bir anı olarak kalacak. 

cinsel

Eğer cinsel açıdan isteksizlik ciddi bir boyutta ise bir ilişki terapistine danışmayı unutmayınız!

Vajina İltihabı Neden Oluşur?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html