Çıkık kalça için 5 hareket!

2 dakika okuma süresi

Çıkık kalça için 5 hareket!

Fit bir fiziğe sahip olmayı kim istemez?

Herkesin kadının hayalidir incecik olamasa bile çıkık bir kalçaya sahip olmak.Maalesef biraz meşakkatli bir süreci olan ve sıkı bir spor isteyen diyetle ilgisi olmayan çıkık kalça için yapmanız gereken yalnızca 5 hareket!

Düzenli beslenme elbetteki her şeyi için yararlı fakat çıkık kalça isteyenler bunun için yalnızca diyetle yetinmemeli birde hareketsiz kalmamalı.

Hareketsizlik Türk kadınının en büyük düşmanı! Spor yapmaya üşenen bizler bir de üzerine harika vücutların hayalini kuruyoruz ama bunun için yaptığımız en büyük fedakarlık boğazımızı tutup kendimizi aç bırakmak oluyor.Bu durumda bir yere kadar asıl önemli nokta olan sporu ihmal etmememiz gerekiyor.

Yalnızca güzel görünmek adına değil genel sağlığımız ve genç kalmamız için spor gerçekten çok önemli.Aslında çok ağır bir spor da istemiyoruz sizden yalnızca haftanın 3 günü yapabileceğiniz belli başlı bir kaç hareket.

Çıkık kalça ve kalkık bir popo için yapmanız gereken hareketler:

Hiç bir destek almadan ellerinizi birbirine kavuşturun ve tek dizinizi çapraz yaparak yere doğru kırın ve yere koymayın.

İki elinize birden ağırlık alın.Ayaklarınızı omuz hizasında açın ve dizlerinizi kırmadan ağırlıklarla öne doğru eğilip kalkın.Bu hareketi yaparken dikkatli ve yavaş olun.Yine iki elinize ağırlık alın ayaklarınızı iyice açın ve tabanınızı yerden kaldırmadan kollarınızı fotoğraftaki gibi açarak hem aşağı yukarı inip kalkın hem de kollarınızı açıp kapatarak onları da çalıştırın. Yere uzanın.Tek bacağınızı dizden bükün ve belden aşağınızı bükmediğiniz diğer bacağınızla birlikte havaya kaldırın indirin.Yüz üstü uzanın kollarınızı ve bacaklarınızı iki yana çok olmayacak şekilde açın.
Daha sonra göbeğiniz yerde kalacak şekilde kollarınızı ve ayaklarınızı havaya kaldırın.
İşte çıkık kalça sahibi olmak isteyenlerin yapması gerekenler yalnızca bu kadar!

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 2
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html