Çiçeklerle Falınıza Bakın

1 dakika okuma süresi

Çiçeklerle Falınıza Bakın

Hangi çiçek aşkınızı simgeliyor merak ediyor musunuz? İşte aşkınızı anlatan çiçek ve anlamı!

Gül mü, gelincik mi yoksa papatya mı ? Aşkı simgeleyen çiçeğinizden aşk falınızı öğrenin. İşte size en sevdiğiniz çiçeğin aşk falı...

Ayçiçeği şansı simgeler çok yakın zamanda yeni biri neden olmasın?

Gelincik yaşadığınız ayrılık geride kaldı! Yeni bir aşk kapıda!

Hercai menekşe Geçmişi ve anılarınızı simgeler. Eski sevgilinizle bir araya gelebilirsiniz. Saygı ve sevgi dolu bir ilişki sizi bekliyor.

Kadife çiçeği Acıyı ve kuralları simgeler. Düşündüğünüz kişi ile ilişkiniz hüsranla sonuçlanabilir, dikkatli olun.
 
Karanfil Yeni buluşmaların ve birlikteliklerin habercilerindendir. Temelleri sağlam ve uzun sürecek bir ilişki müjdeler. Kısa zamanda ömür boyu sürecek huzurlu bir evliliğe adım atabilirsiniz.

Kasımpatı Uzun bir ömür süreceksiniz. Sakin ve huzurlu bir yapınız var. Yakınınızda olan ve güvendiğiniz biri size dürüst davranmıyor. Bu hoşlandığınız kişi olabilir. Onun veya sizin bir arkadaşınız da olabilir. Önemli kararlar verirken dikkatli olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Lale Önünüze çıkacak ve hayatınızda büyük değişimlere yol açacak fırsatları simgeler. Henüz tanışmadığınız biriyle tutkulu bir aşk yaşayabilirsiniz.

Nergis Duygusal bir kişiliğiniz var. Aşk sizin için çok önemli. Sadakat da bir o kadar önem teşkil ediyorsa, düşündüğünüz kişi size çok uygun olmayabilir.

Papatya Baharı ve yeni başlangıçları simgeler. Doğruyu ve açıkyürekliliği gösterir. Hoşlandığınız kişi doğru insan olabilir. Ona bir şans verin.

Zambak Saflık ve kötülüğe karşı korunmanın sembolüdür. Başarıyı simgeler. Aşk hayatınızda mutluluğu bulacak ve güvende olacaksınız.
 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html