Christian Louboutin'dan kolye olabilen ruj!

1 dakika okuma süresi

Christian Louboutin'dan kolye olabilen ruj!

Kadınların güzellik anlayışında vazgeçilmezlerinden biri de ruj. Daha İyi Yaşam sizler için ilginç bir ruj detayını açıklıyor..

Kadınların güzellik anlayışında vazgeçilmezlerinden biri de ruj. Çoğu zaman kıyafetin,saçın ve makyajın tamamlayıcısı olan rujlar çoğu zaman ise seksi bir güzelliğinde altını çiziyor..

Yine kadınların vazgeçilmez moda markalarından biri olan Christian Louboutin kırmızı tabanlı yüksek ve parlak topuklu ayakkabılarla biliniyor.Ama marka bu sefer kadınların ilgisini çekecek bambaşka bir ürünle yani rujla karşımıza çıkıyor!

ruj2

Louboutin rujun tasarımında kullandığı detaylar, hemcinslerinden oldukça farklı. Çünkü bu ruj aynı zamanda kolye olarak da kullanılabiliyor.Böylece epeyce para harcayarak satın aldığımız rujlar bitince kabını atmak zorunda kalmayacaksınız. Ünlü  markanın en favori renginin kırmızı olduğunu bilmeyen yok. İşte bu yüzden Christian Louboutin koleksiyonun tüm serisindeki kullanılan kırmızı ve tonları, göz kamaştırıyor!  Ayrıca Silky Satin serisinde 20 farklı ton seçeneği, Sheer Voile serisinde 9 farklı ton seçeneği, Velvet Matte serisinde ise yine 9 farklı ton seçeneği olduğunu gözlemleniyor.

ruj3

Christian Louboutin  bu rujun dış tasarımında ise siyah lake ile tasarlanmış ve  altın kullanılarak zenginleştirilmiş. Üst kısımları zımba detaylarla süslenen ürünler kolye olarak ta kullanılabiliyor.Bu rujlara sahip olduğunuz zaman hem dudaklarınız en güzel renklerle renklenecek hem de çok şık bir kolyeye sahip olabileceksiniz. Bu rujun satış fiyatının ise 90 dolar olarak belirtiliyor.Rujun içeriğine baktığımız zaman doğal ve kaliteli bileşenlerden oluştuğunu da görebiliyoruz.

Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html