Cesur, Hareketli, Canlı Koç Kadını

2 dakika okuma süresi

Cesur, Hareketli, Canlı Koç Kadını

Koç kadınını Daha İyi Yaşam ile keşfedin!

Daha İyi Yaşam olarak "Koç Kadını Hakkında Her Şey"i sizler için derledik!

Beğenilmek ona zevk verir

Koç kadını, son derece tutkulu, cazibeli, akıllı, neşeli, yaşam dolu ve sıcakkanlıdır. Her zaman etrafında birçok erkek olur. İstenilmek ona oldukça zevk verir. Etrafında ne kadar hayranı olursa o kadar mutludur. Çok beğenilen bir insan olsa da kendisine o kadar güvenmez, hep kusurları olduğunu düşünür.

İlgi alanlarının peşinde koşar

Bir aile kurmak, çocuk doğurmak yerine, iş hayatında başarılı olmayı tercih eder. Sürekli hareket halindedir. Sosyal hayatları yoğundur. Kendini ve başkalarını örgütler.

Yardım etmeyi sever

Yanındaki insanlara yardım etmekten zevk alır. Vefakardır, arkadaşlarının önemli günlerinde hep yanlarındadır.

İyi bir anne olabilir

Koç burcunda doğan kadınlar sevgiye çok önem verirler. Koç kadını için çocukların yeri çok özeldir. Çocuklarla iyi geçinir. Onlara büyülü bir dünya yaratır. Diğer annelerden farklı olarak her ağladıklarında yanlarına koşup kucaklarına almayacaktır, her durumda onlara kol kanat germeyip, kendi başlarının çaresine bakmalarını isterler. Çocuklarını doğru bir şekilde yetiştirmeyi kendisine iş edinir ve ideallerini onlar üzerinde gerçekleştirmek ister.

Aşk evliliği yapmayabilir

Sert darbeler yemiş bir Koç kadınının evliliğinin nedeni sadece aşk ya da sevgi olmayabilir. Güçlü, zengin, ün yapmış, iyi bir mevkide biri de onu evlenmeye ikna edebilir. Ayrıca çok hareketli oldukları için, düzenli evlilik hayatını biraz sıkıcı bulabilirler. Baskıcı olsa bile eşleri, istekleri ve hırslarına cevap verebildiği sürece hayatlarının sonuna kadar aynı erkekle birlikte olurlar.

Eşinin de beğenilmesini arzular

Koç kadını yanında kendisi gibi güçlü bir erkek ister. Her yönden kendisinden üstün bulduğu bir erkeği elde etmeye uğraşmak hoşuna gider. Ayrıca beğenilmekten hoşlandığı için seçtiği eşin de beğenilmesi ona büyük bir haz verir.

Bencildir

Ne kadar inkar etse de bencildir. Bu burcun kadınları, erkek arkadaşlarından neredeyse her şeyi isterler ama kendileri aynı karşılığı vermezler. Dünya onların etrafında dönmelidir.

Şüphe duyar

Sık sık eşinin onu sevmediğinden, beğenmediğinden endişe eder. Onun bu şüphelerini gidermek kolay değildir. Koç burcunda doğan kadının eşi, karakter bakımından güçlü değilse, bu yersiz şüpheler karşısında yıpranabilir. Koç kadını ile birlikte olan bir erkek, sabırlı olmayı bilmelidir.

Asla yumuşak başlı değildir 

Eğer kışkırtılırsa şiddet yanlısı oluverir. Sadece acı çekerse öfkelenip bencilleşir ve hırçınlaşır.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html