Cenevre'nin En Güzel Kızı Koşuya Hazır!

2 dakika okuma süresi

Cenevre'nin En Güzel Kızı Koşuya Hazır!

Hyundai, Avrupa lansmanını ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdi. Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

Modern premium felsefesi doğrultusunda her geçen gün güncel model yelpazesini daha da zenginleştiren Hyundai, yeni Santa Fe’nin daha büyük ve daha geniş versiyonu olan Grand Santa Fe’nin Avrupa lansmanını ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdi. Ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Grand Santa Fe, adından da anlaşılacağı gibi kullanıcılarına daha fazla oturma alanı (7 kişilik) ve maksimum konfor vaad ediyor.

UMIT KARAASLAN-SANTA FE

Yeni Grand Santa Fe’yi Avrupalı müşterilerin taleplerine uygun olarak geliştiren Hyundai, uzun dingil mesafesine ve iz genişliğine sahip bu versiyonla daha fazla yaşam alanını da sağlamış oldu. Popüler modelle birlikte markanın Avrupa pazarında daha fazla söz sahibi olması hedefleniyor. SUV-E segmentinde yepyeni özellikler sunan Grand Santa Fe, Amerika ve Güney Kore gibi pazarlarda da başarılar elde etmeye hazırlanıyor.
Fuarda yeni ve uzun versiyon Grand Santa Fe ile birlikte sergilenen Santa Fe ile ilgili olarak Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan "Yeni Hyundai Santa Fe'yi, sadece Türkiye için özel hazırlanan vergi avantajlı, 2.0 dizel otomatik motor seçeneğiyle Haziran ayında satışa sunacağız" dedi.

2013 CENEVRE- HYUNDAI i20 WRC

2013 CENEVRE- HYUNDAI i20 WRC

Dünyanın en prestijli otomobil markalarından birisi olan Hyundai, Dünya Ralli Şampiyonası’na (World Rally Championship) geri dönmenin heyecanını yaşıyor. Almanya’da kurulan Hyundai Motorsport GmbH takımının hazırladığı yenilenen i20 WRC de son haliyle Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez sahne alıyor.

2003 yılında ralli parkurlarından çekilerek motorsporları serüvenine ara veren Hyundai, Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilediği Yeni i20 WRC ile uzun soluklu hedefler elde etmek istiyor. İlk kez geçtiğimiz yılki Paris fuarında tanıtılan, 2013 başında ralli dünyasının tecrübeli ismi Michel Nandan’ın Takım Direktörlüğü’ne getirilmesiyle dış tasarımı ve süspansiyonu daha da geliştirilen i20 WRC, bu yıl test amacıyla birkaç yarışa katılacak ve 2014’ten itibaren de tüm sezonda koşacak.

2012 CENEVRE- HYUNDAI i20 WRC (2)

Cenevre Otomobil Fuarı’nda modern otomobillerinin yanı sıra teknolojik projeleriyle de dikkat çeken Hyundai, son olarak üst düzey araç içi mobil erişim sistemini tanıttı. Geleceğin teknolojisine sadık kalınarak üretilen bu sistemlerle birlikte kişisel cep telefonları gibi akıllı cihazlarla entegrasyon sağlanabiliyor. Bu projede sürücü, yüksek çözünürlüklü 7 inçlik dokunmatik ekranı ve MirrorLink’i kullanarak dünyada ilk kez kablosuz olarak akıllı telefonun içeriğine de ulaşmış oluyor. Sürücü ya da yolcu, mobil telefonların navigasyon özelliğini de kullanabiliyor ve ayrıca e-posta kutusuna, kişisel videolara ve internet kullanılarak tüm multimedya kaynaklarına anında erişebiliyor.

2013 CENEVRE- HYUNDAI BAGLANABILIRLIK (1)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı