Çekici Kadınların Ortak Özellikleri Neler?

2 dakika okuma süresi

Çekici Kadınların Ortak Özellikleri Neler?

Çekici Kadınların Ortak Özellikleri Neler? Merak edenleri içeriğimizin tamamına alalım...

Biz kadınlar iltifat almaya,ilgi odağı olmaya,beğenilmeye bayılıyoruz! Çekici bir kadın olabilmenin ilk şartı tabii ki bakımlı bir görünüm. Karşı cins tarafından daha çekici bulunmak istemez misiniz? Çekici kadınların bir takım ortak özellikleri var. Sizce bu bir tesadüf olabilir mi? Tabi ki hayır! Daha İyi Yaşam adım adım çekici kadınların sırlarını sizler için derledi!

çekici

 1. Spor yapın! Fit bir görünüme sahip ve enerjik bir kadını kim çekici bulmaz ki? Spor yapmak vücut dengelerinizi düzenleyecek,daha belirgin ve ideal ölçülere sahip olmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla da çekici olmak kaçınılmaz!
 2. Düzenli uyku! Yüz güzelliğiniz için dengeli bir uyku olmazsa olmaz. Şiş gözler,mor göz altları sizi yorgun ve bakımsız gösterecektir. Makyaja ihtiyaç duymaksızın doğal bir güzellik için ideal uyku saati 8 imiş!
 3. Soğuk su mucizesi! Soğuk su cildi sıkılaştırır. Her sabah uyandığınızda yüzünüzü buz gibi bir suyla yıkamak dinç bir görünüme sebep olacaktır. Yüzünüzün şişinin inmesine de yardımcı olur!
 4. Cildinizi nemli tutun! Taze,genç ve parlak bir cilt için cildinizi nemlendirmeye özen gösterin. Haftada 2 kere cilt bakımı yapmanızda fayda var. Ayrıca olası sivilcelere karşı da önlem almış olursunuz.
 5. Sebze-meyve ve su tüketin! Sağlıklı bir cilde sahip olmanın doğal yolu nedir derseniz cevabımız bu adımda gizli! Sağlıklı beslenmek  güzelliğinize güzellik katacak.

çekici2

Daha çekici hissetmek için ayrıca;

 1. Kaşlar ve kirpikler... Çarpıcı,etkili,çekici olmanın sırrı bakışlarda gizli. Çok fazla makyaj yapmadan bakışlarınızı öne çıkararak çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.
 2. Doğal davranın... Erkeklerin doğal kadınları daha çekici bulduğunu biliyor muydunuz? Kendiniz olun,gülümseyin ve saçlarınızı dağıtın. İnanın o an sizden çekicisi olmayacak...
 3. Dans edin! Tüm vücut hareket halindeyken yaktığınız kaloriyi düşünsenize bir? Enerji depolamak ve mutluluk hormonunuzu harekete geçirmek için bol bol dans!

Uygulamak için yarını beklemeyin deriz! Siz çekici kadınların ortak özelliklerinden kaçını taşıyorsunuz? :)

Makyaj Uzmanı Aylin Trakyalı'dan takma kirpik takmanın püf noktalarını öğrenelim mi? :)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html