"Çekici Kadın" Olmaya Dair Tüyolar!

3 dakika okuma süresi

Çekici bir kadın olmayı kim istemez ki! Biz tüyoları verdik, tamamı yazımızda saklı!

Dış görünüş sizin için ne kadar önemli? Haydi, biraz dürüst olalım...Ne zaman dış görünüşü bize hitap etmeyen birinin, içini merak ettiniz? Hepimiz ne kadar "önemli olan iç güzellik" desek de boş.. Aslında bu biraz da ilişkiyi ne konuma getirmek istediğinize bağlı. Evet güzellik ilk adımda dikkat çeken ilk şey olabilir, ancak ilişkinin devamlı olması için ömür boyu kişinin karakteri ön planda oluyor. 

Bu yüzden ilk adımda kendinize bu soruyu sormanız gerekiyor, sadece 'etkileyici' biri olmak mı istiyorsunuz, yoksa uzun süren bir ilişki mi? Her neyse biz bu yazımızda sizlere dış güzellikten bahsedeceğiz valla yalan yok! Ama unutmayın, dış görünüşünüzle herkesi olayca etkilemeniz biraz zor. Size çirkin gelen birisi, elde etmek istediğiniz kişiye çok güzel gelebilir. Boşuna dememişler "güzelliğin on par'etmez, bu bendeki aşk olmasa" diye..

Saç,makyaj,bakım,giyim... Bu örnekleri arttırmak mümkün. Güzellik ve çekicilik biz kadınlar için bir tutku! Üstelik basit ve uygulamakta hiç zorluk çekmeyeceğiniz tüyolarla çekicilik hiç tuzağınızda değil... Her kadın mutlaka "vamp ve çekici" gibi kavramları adı altında toplamak ister. Bir ortamda ilgi odağı olabilmek -özellikle de Aslan burcuysanız- bir kadın için vazgeçilmezdir. Peki birkadını bir erkeğin gözünde farklı bir konuma getirip, onu çekici kılan şey nedir? 

Daha İyi Yaşam olarak sizler için, çekici kadın olmaya dair tüyoları derledik! Bol şans diliyoruz!

 • Beslenmenize dikkat edin. Sağlıklı beslenin ki, sağlıklı bir vücudunuz olsun. Bol protein ve vitamin alın. Ayrca dengeli ve düzenli beslenin. Bol su için, sabah kahvaltısını ve ara öğünleri atlamamaya çalışın! Hatta biraz da diyete girip, şu gırtlağı bir tutsak bizden mükemmeli yok :) Bazılarınızın "İskenderi olduğu hayatta diyete giremem" dediğini duyabiliyorum, ama ekmek, şeker, makarna ve mantı ( bu benim için de çok zor ) çıkartmamız gerekiyor.. 

 • Uyku düzeninizi bozmayın. Uzmanlar yetişkinler için 7 saat uyumanın ideal olduğunu açıklıyor. Ama dingin ve sağlıklı bir yüz için 8 saat uyumanın da bir zararı yok. Saat 00.00\'den önce uykuya dalmanız öneriliyor! Böylece göz altı morluklarına veda edeceksiniz...

 • Kim ne derse desin, erkeklerin en çok dikkat ettiği şeylerin başında fiziğiniz geliyor! Düzenli beslenme ile destekleyeceğiniz sporu artık hayatınızın bir parçası yapma zamanı geldi hanımlar. Düzenli ve dengeli sporlarla uğraşarak fit bir görünüm elde edebilirsiniz! Ayrıca, hangi erkek yanında fit ve enerjik görünen bir kadın istemez ki?

 • Sabahları yüzünüzü soğuk su ile yıkayın! Böylece daha sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca sabah kalktığınızda yüzünüzde oluşan şişler bu vesile ile yok olacak!

 • Nemli bir cilt... Çekiciliğin sırrı olarak tanımlayabileceğimiz bu madde büyük önem taşıyor! Cilt bakımınızı ihmal etmeyerek çekici görünüme bir adım daha yaklaşacaksınız...

Evet dış görünüş ilk adımda önemli dedik, ama ilişkinin devamlılığı için iç güzellik de şart. Davranışlardaki sırlar nedir merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin!

 • Doğal olun. Her zaman kendinizi kendi ışığınızı yansıtın. Yapmacıklık itici bulunurken doğal davranmak tam tersi oldukça çekici bir tutum! İçinizden geldiği gibi gülümseyin,rüzgarın tadını çıkarın ve anın kıymetini bilin! Hele ki hayatınızı birleştireceğiniz kişiyi arıyorsanız, mutlaka doğal olmanız ve olduğunuz gibi görünmeniz şart! 

 • Etkili bakışlar... Karşı cinsi etkilemenin en etkili yöntemlerinden biri bakışlardır! Etkili ve çarpıcı bir makyaj ile çekiciliği garantileyin! Sonra da arkanızda yaslanın ve anın keyfini çıkarın!

 • Değişim... Arada sırada küçük değişimler yaratmak farklı bir görünüme sahip olmak şaşırtıcı ve çekici bir tutum olacaktır. Saçlarınızı farklı toplamak,farklı bir koku sürmek gibi küçük ama etkili değişimlerle çekici taraflarınızı keşfedin!

Sizde çekici bir görünüm için bu tüyolara kulak verin.​ Eminiz ki sonuçtan çok memnun kalacaksınız..

Peki sizin çekici kadın olmaya dair tüyolarınız neler? 

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Erkeklerin Çekici Bulduğu Meslekler

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html