Büyük ayakları küçük göstermenin yolları

1 dakika okuma süresi

Büyük ayakları küçük göstermenin yolları

Ayakkabı seçimlerine dikkat!

Bu öneriler hayat kurtarır! Çoğu kadın ayaklarının büyük olmasından şikayet ediyor. Eğer ayaklarınızın olduğundan daha küçük görünmesini istiyorsanız, önerilerimizi dikkate alın.

Siyah tercihimiz olsun


Kilomuzu gizlemeye çalışmamızda olduğu gibi ayaktada koyu renkli ayakkabılar tercih edin.
Koyu renkli ayakkabılar her zaman ayaklarınızın daha küçük görünmesini sağlayacaktır. Siyah bir elbise giydiğinizde nasıl olduğunuzdan ince görünüyorsanız, siyah veya koyu renkli ayakkabı tercih ettiğinizde de ayaklarınız olduğundan daha küçük görünecektir.

Sandaletlerden kaçalım


Sandaletler her zaman ayağınızı büyük gösterecek ve ayakkabınızın üstü ne kadar açık olursa ayaklarınız o kadar büyükmüş gibi duracaktır. Sandalet seçimi yaparken özellikle kalın bantlı olanları tercih etmenizde fayda var.

Aksesuarlar dostunuz!

Ayakkabı aksesuarlarına dikkat çekin.Büyük ayakları küçük göstermede en etkili hile ayakkabı detayları ve aksesuarlarıdır. Eğer insanların dikkatini büyük ayaklarınıza çekmek istemiyorsanız, toka, püskül, düğme gibi detayları olan ayakkabıları tercih edin.Yuvarlak burun


Ayağınız ne kadar küçük olursa olsun, sivri burun ayakkabılar her zaman olduğundan daha büyük ve uzun gösterir. Sivri burunlu ayakkabılar yerine yuvarlak burunlu ayakkabılar satın alın.

Topuklu ayakkabılar hayat kurtarır


Topuklu ayakkabıların nasıl bir kurtarıcı olduğunun farkında mısınız? Büyük ayaklara sahip kadınlar için büyük bir nimet. Çünkü ne kadar topuklu giyerseniz giyin, ayaklarınız daha küçük görünecektir. Yaz modası dolgu topuklar ile rahat ve şık görünürken, büyük ayak derdinizden de kurtulmuş olacaksınız.  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html