Burçların Ayrılık Tepkileri

3 dakika okuma süresi

Burçların Ayrılık Tepkileri

Hangi burç nasıl ayrılık tepkisi veriyor? Daha İyi Yaşam olarak sizler için hazırladık. Göz atmaya ne dersiniz?

Burçların kendilerine özgü ayrılık tepkileri olduğunu biliyor muydunuz? Kimisi çok hırçın kimisi gayet sakince yaklaşıyor ayrılığa. Bakalım hangi burçlar nasıl tepki veriyor.

Burçların Ayrılık Tepkileri

Koç Burcu Ayrılık Tepkisi

Koç burçlarının aşk konusunda kafaları çoğu zaman karışıktır. Bugün “çok seviyorum” der yarın “emin değilim” diyebilir. Konu aşksa asla riske atmak istemezler kırk kere düşünürler. Kolay kolay ilişkiye başlamazlar ancak ayrılmak istediklerinde asla dönüşü yoktur bunun. Ayrılığa karşı hiçbir şey olmamış gibi davranabilirler. Her zaman kendilerini haklı buldukları için aşk acısı onlar için sıradan bir durumdur.

Boğa Burcu Ayrılık Tepkisi

Boğa burçları tam anlamıyla aşk için yaratılmıştır. Aşklarını doyasıya yaşamayı tercih ederler. Aşk için asla pes etmezler ve sevdiğinden vazgeçmezler. Bu nedenle ayrılık kelimesine asla tahammül edemezler. Aşk onlar için kutsal olduğundan dolayı sonuna kadar direnir ayrılığı düşünmezler. Ancak ayrılık yaşanmışsa sevse bile sevdiğine dünyayı dar eder. Bağalarla ilişkiye başlamadan önce bir kez daha düşünün.

İkizler Burcu Ayrılık Tepkisi

İkizler burçları asla uzun vadeli ilişki düşünmezler. Aşk onlar için gelip geçidir. İlişkilerinde oldukça kaba olabilirler. Hatta terkedilen taraftaysa karşısındakinin vay haline. Partneri hakkında oldukça çirkin dedikodulara açıktır. Ayrılırken konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekir. Aşk acısı nedir bilmezler.

Yengeç Burcu Ayrılık Tepkisi

Tüm burçları değerlendirecek olursak en derinden aşk acısı çeken burçtur. Ayrıldıktan sonra içinde fırtınalar koparken dışarıya karşı son derece pozitiftir. Eğer bir yengeç burcunu terk ettiyseniz aşk acısı belki bir ömür sürecektir onda. Ancak terk edildiyseniz asla geri dönüşü yoktur.

Aslan Burcu Ayrılık Tepkisi

Aslan burçları ayrılık acısına karşı güçlüdürler. Aşkta her zaman imkansız olanı tercih ederler ancak karşılarına daha iyisi çıktığında kolayca bırakırlar. Aşk acısı çekmezler çekseler bile asla belli etmezler. Terk eden tarafsa acı çektirirler çünkü egoları çok yüksektir.

Başak Burcu Ayrılık Tepkisi

Başaklar ayrılık noktasına gelmişse asla geriye bakmazlar. Ayrılığı kolay kabul eden taraf değildir ama olmuyorsa ayrılırlar. Aşk acısını yalnız kaldıklarında gözyaşı dökerek yaşarlar. Ayrılığı umursamaz gibi görünürler ancak içlerinde pişmanlıklar yaşarlar.

Terazi Burcu Ayrılık Tepkisi

Teraziler ayrıldıklarında resmen kişilik değiştirirler. Geçmişte yaşanan tüm anıları unutup sadece olumsuzlukları yüze çarpan yapıya bürünürler. Teraziler terk edilmişse bu onlara ağır gelir. Ayrılıkta hem acı çekerler hem de fazlasıyla çektirirler.

Akrep Burcu Ayrılık Tepkisi

Akrep burçları ayrılığın kokusunu resmen önceden alırlar. Bu nedenle partnerine karşı soğuk ve itici davranır. Ayrılık için hazırlık yapar ve sizi terk eder. Ayrıldığında tabiri caizse sevgilisinin canına okur.

Yay Burcu Ayrılık Tepkisi

Ayrılmak yaylar için çok zor bir süreçtir ancak ayrılma kararı alınmışsa artık yapacak bir şey yoktur. Son derece kararlı olduklarından dolayı tekrar barışma ihtimalini bile karşı tarafa sezdiremezler. Yaylar ayrılıkta acımasızdırlar.

Oğlak Burcu Ayrılık Tepkisi

Oğlak burçları aşka fazlasıyla değer verirler. Ayrılık kararını kendileri karar vermişse vicdan yaparlar suçluluk hissederler. Ayrılığa her zaman mantık çerçevesinde bakarlar. Olmuyorsa olmuyordur.

Kova Burcu Ayrılık Tepkisi

Kova burçlarıyla aşk yaşamak çok güzeldir. Ayrılık yaşansın istemezler. İncitmeden ayrılık konuşması yaparlar. Ayrıldığı kişiyi zaman zaman hatırlayıp eski günleri yad edebilir.

Balık Burcu Ayrılık Tepkisi

Aşk onlar için çok yücedir. Ayrılık yaşanmışsa dost kalmayı tercih ederler. Ayrıldıklarında asla karşı tarafı suçlamazlar ve bu ayrılığın asla dönüşü olmaz.

2017 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLA!

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 6
  emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html