Burçların Artı ve Eksi Yönleri

3 dakika okuma süresi

Burçların Artı ve Eksi Yönleri

KOÇ:

Koç Burcunun Artı Değerleri: Macerayı sever, özgür ruhlu, enerjik, yaklaşımlarında saf ve girişken.

Koç Burcunun Eksi Değerleri: Kendini ön planda tutan atılgan, çabuk sinirlenen, kavga etmekten çekinmeyen, biraz bencil ve imayı seven bir yapıya sahiptir.


BOĞA

Boğa Burcunun Artı Değerleri: Pratik olmayı sever , güvenilebilir, sabırlı, uyum sürecini çabuk atlatır, dayanma gücü yüksek, yapılan iyiliği unutmaz ve değerbilir, lüksü ve iyi yiyecekleri sever, soğukkanlı, kararlı, iradeli,sıcak kalpli, sadık ve sevecen.

Boğa Burcunun Negatif Değerleri: Haris, tembel, duruma göre anlayışsız ve hoş görüşüz olabilir, can sıkıcı, sabit fikirli, esneklikten yoksun, inatçı, kin ve hırs olmazsa olmaz, yemeğe düşkün.

İKİZLER 

İkizler Burcunun Artı Değerleri:
Her alana uyum sağlayabilir, her işe yatkın, entellektüelitesi yüksek, mantıklı, olayları çabuk kavrayan, yaşama sevinci ve enerjisi olan ve zamana uyan bir yapı.

İkizler Burcunun Eksi Değerleri: Değişken huylu,huzursuz, kurnaz, çok fazla  meraklı, genelde kararsız,sinirlerini kontrol edemeyen,işleri yüzeysel halleder.

YENGEÇ 

Yengeç Burcunun Artı Değerleri: İyi kalpli, duyarlı, sevimli, hayal gücü ve analık ve babalık içgüdüsü oldukça güçlü, koruyucu,amacından şaşmaz,becerikli, zeki, iyi bir yuva kurucu.

Yengeç Burcunun Eksi Değerleri: Çok fazla duygusal ve bu duygusallıktan dolayı çok fazla alıngan ve çabuk sinirlenip parlayan, kendi kendine acıyan, övgüye dayanamayan, dağınık , bağışlamayı sevmeyen.

ASLAN 

Aslan Burcunun Artı Değerleri: Gönlü oldukça yücedir, eli açık, yaratıcı, yaşama heycanı ve sevinci olan, örgütlemeyi ve lider olmayı seven, geniş düşüncelidir.

Aslan Burcunun Eksi Değerleri: Kabadayılık yapmayı sever, kendini büyük görür ve kibirlidir, hoş görüşüz iktidar delisi, ukalalık yapmayı sever.

BAŞAK 

Başak Burcunun Artı Değerleri: Dakik ve planlı hareket ederler, düzenleyici, ayrıntılı düşünmeyi severler.

Başak Burcunun Eksi Değerleri: Kuruntulu, ince eleyip sık dokuyan, önemsiz şeyler üzerinde fazlaca duran. Başak burcunda doğan kişiler çalışkan ve pratik kişiler olur ve yaşamlarında en önemli şey iştir.

TERAZİ 

Terazi Burcunun Artı Değerleri: Yaptığı işlerde büyüleyici, uyumlu ve geçimi yüksek, duygusal gücü yüksek ve nazik bir yapısı vardır.

Terazi Burcunun Eksi Değerleri: Karar vermekte zorlanır ve kinci bir yapısı vardır, flörtçüdür, kolay etkilenebilir, değişken huyları olabilir.

AKREP 

Akrep Burcunun Artı Değerleri: Olaylar karşısında güçlü,amaca yönelik tırmanışları aksatmaz, sezgisel yeteneği gelişmiştir, olaylar karşısında anlayışlıdır, ince fikirlilik,süreklilik,kararlılık.

Akrep Burcunun Eksi Değerleri: Kıskançlık, gizlilik, kuşkuculuk, inatçılık, başına buyrukluk.

YAY 

Yay Burcunun Artı Değerleri: Açık düşünceli, iyimser, pozitif, güler yüzlü, felsefeyi seven, dürüst, özgürlüğüne düşkündür.

Yay Burcunun Eksi Değerleri: Abartmayı severler, huzursuz bir durumda olurlar, hissiyatlarını uçlarda yaşarlar, fazla iyimser ve dikkatsizdir, kaprisli, taşkın, patavatsız.

OĞLAK 

Oğlak Burcunun Artı Değerleri: İlişkilerinde güvenilir, kararlı, tutkulu, işlerinde özenli, düzenli, sabırlı, disiplinli.

Oğlak Burcunun Eksi Değerleri: Çok aşırı derecede kesin tavırlı, karamsar, sabit fikirli ve tutucu.

KOVA 

Kova Burcunun Artı Değerleri: İnsancıl yapıya sahiptir, özgürlüğüne düşkündür, arkadaş canlısı, ideallerini gerçekleştirmeyi seven, yaratıcı, bağlı, amaç odaklı.

Kova Burçlarının Eksi Değerleri: Anlaşılmaz, kafasının dikine giden, sabit görüşlü, huysuz, alışıla gelmişi kabul etmeyen.

BALIK

Balık Burcunun Artı Değerleri:
Sevimli, duygusal yapıya sahip, dünyevi olmayan,uyumlu, kolay etkilenen, iyi kalpli, merhametli, anlayışlı

Balık Burcunun Eksi Değerleri: Bazen dikkatsiz olabilen, gizliliği seven, kolayca demorelize olan, yaşamın akışının arkasında kalabilen ve kararsız olabilir.  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 8
  emoji
 • 7
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html