Burçlara Göre İlişkide Erkekler

2 dakika okuma süresi

Burçlara Göre İlişkide Erkekler

Burçlara göre ilişkide erkeklerin nasıl biri olduklarını öğrenerek ilişkide size kolaylık sağlayacak taktikler Daha İyi Yaşam'da!

Bir ilişki yaşamak zor. Bir ilişkide erkeğin tavırlarını çözmek daha zor. Genellikle kız kıza verir ve analizler yaparız çözmek için! Ama size verdiğimiz bu taktikler ile işiniz kolaylaşacak, stresiniz azalacak! Daha İyi Yaşam'a güvenin : ) Haydi bakalım gelsin tüyolar!

Burçlara Göre İlişkide Erkekler

Koç burçları

Burçlara göre ilişkide erkekleri değerlendirecek olursak Koç burcu erkekleri ilişkide biraz kıskanç olurlar. Sizi çok sevmişse çiçekleri kapınızdan eksik etmez bilesiniz. En büyük tutkuları cinsellik.

Boğa burçları

Sessiz ve sakindirler ama sinirlendiklerinde o büyük aşkı tanımazlar. Küçük hareketlerinizi bile abartıp yüzünüze vurabilir. Sizin biraz çok bilmiş havanız onu rahatsız edebilir.

İkizler burçları

İkizler burcu ilişkide fedakar bir yapıya bürünür. Aşırı kıskanç yapıları her zaman dikkat çeker. Zeki oldukları kadar kurnaz yapıları ön plana çıkar.

burçlar

Yengeç burçları

Burçlara göre ilişkide erkekleri değerlendirdiğimizde Yengeç’ler ilişkilerinde sürprizler, etkili konuşmalar ve tartışmalar yapmaya çok meyillidirler. Çirkinleşmeye en müsait burçlardır.

Aslan burçları

Karşınızdaki erkek güzel giyinmiş ve kasıntı bir şekilde karşınıza dikilmişse bu emin olun Aslan burçlular. Zeki ve esprili konuşmalarıyla aklınızı başınızdan alabilirler.

Başak burçları

Başak burcu erkeğiyle bir ilişki yaşıyorsanız spor yapmaya hazır olun. Her şeyi çok iyi bildiklerini zannederler ve kontrolsüz davranışlar içine girip her şeyi zorlaştırabilirler.

burçlar

Terazi burçları

Romantik, uyumlu, asil biri ile karşı karşıyaysanız bu muhtemelen Terazi burcu erkeğidir. Bazen kararsız olsalar da harika insanlardır.

Akrep burçları

Karizmatik oldukları kadar cool olmaktan da taviz vermezler. Ketum yapılarıyla dikkat çektikleri gibi 6. hisleri de son derece kuvvetlidirler.

Yay burçları

Kültürlü, vicdanlı ve de arkadaş canlısı olduklarından dolayı ideal bir erkek olabilir. Maymun iştahlı ve yaygaracı olduklarını da unutmamak gerekir.

burçlar

Oğlak burçları

Son derece azimli, sistemli ve de kesin zengin olur dediğiniz bir burç varsa o kedin Oğlak burcudur. İlişkilerini gayet iyi yürütürler ve de çok iyi eş olurlar.

Kova burçları

Kova'lar gizemli halleriyle ya da kaçamak bakışlarıyla sürekli dikkat çekerler. Özgürlüğünü kısıtlayacak şeylerden uzak dururlar. Gizlice telefonunuzu karıştırırken bulabilirsiniz.

Balık burçları

İlişkilerinde alçakgönüllü olmaları bazen özgüvensiz olarak algılanabilirler. Sık sık depresyona girip çekingen tavırlar sergileyebilirler.

Sizin partneriniz hangi burçta?

Taktikleri verdik! Artık iş size kalmış : )

Editörün Seçimi: Burçlara Göre En Uygun Eşler Hangileri?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 5
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html