Burçlara Göre Güzellik Anlayışı

2 dakika okuma süresi

Burçlara Göre Güzellik Anlayışı

Burçların güzellik anlayışlarından haberdar mısınız bakalım? Daha İyi Yaşam olarak sizler için en kokoş ve de en bakımsız burçları yazdık!

Biliyoruz ki güzellik anlayışı kişiden kişiye göre değişiyor. Hele ki güzellik anlayışını bir de burçlara göre değerlendirin. Bazı burçlar ruj bile sürmeden bakkala gitmezken bazı burçlarsa neredeyse yataktan kalktığı gibi işe gidecek :) Haydi bakalım burçların dedikodu kazanına!

Burçlara Göre Güzellik Anlayışı

Bakalım hangi burçlar nasıl bir güzellik anlayışına sahipler..

Koç Burcu

Kor burçlarının güzellik kriterlerine göz attığımızda diğer burçlara nazaran daha az makyaj yaparlar ve toplam hazırlanma süreleri 15-20 dakikayı geçmez. Üstelim tüm bunları ilgi odağının merkezinde yer almak yatarken yapıyor.

Boğa Burcu

Boğa burçlarının en etkili silahlarının gülüşleri olduğunu söylemesek olmaz. Ancak dudaklarını parlak bir rujla renklendirirlerse daha iyi görünebilirler. Bir şey alırken her şeyin en pahalısına giderler ama uygun fiyatlıları da denemek fena olmaz.

burç

İkizler Burcu

İkizler burcunun güzellik anlayışlarına baktığımızda görünümlerini sürekli olarak değiştirmeyi severler. Özellikle saçlarını çok sık değiştirdiklerini söyleyebiliriz. Saçların zarar görmemesi için kalıcı boya öneriyoruz.  Ayrıca makyajda kullandığın tonlar çeşitli olursa daha iyi olur.

Yengeç Burcu

Yengeç burçlarına göre en güzel güzellik doğal olan güzellik ötesi yalan! Dış görünüşünüze önem vermiyorsunuz biliyoruz ama yaratıcılığınızdan biraz da güzelliğe pay verseniz daha iyi olur. Canlı bir kıyafet ve etkileyici bir parfümü almaktan çekinmeyin deriz.

Aslan Burcu

İş güzelliğe ve stile geldi mi gözünüzden bir şey kaçmıyor yani. Aslan burçları bir yere gideceklerse güzellikleri için günler öncesinden hazırlık yapmaya bayılırlar. Son güne kadar ne giyeceği, nasıl birsaç modeli uygulayacağı her şeyi hazır hale getirir.

burç

Başak Burcu

Başak burçları için güzellik anlayışına baktığımızda son derece hafif bir makyaj yapılması taraftarı. Çok mükemmeliyetçi olduklarını her hallerinden hatta bakışlarından belli ederler. Güzellikte saçların toplu olmasına çok önem verirler. Mağazaya gidip saatlerce kıyafet denemeye bayılırlar.

Terazi Burcu

Evde boş boş oturmak yerine dışarda sosyal olmayı tercih eden burçlarından biri de Terazi burçları diyebiliriz.  O nedenle yüz güzelliği onlar için çok önemli. Tamam o kadar makyaj uygulaması yapıyorsun ama cilt bakımını da ihmal etmezsen daha iyi olur.

burç

Akrep Burcu

Akrep burçları ne olursa olsun güzel görünmeyi ve dikkat çekmeyi her şeyin üstünde tutarlar. Görünüşlerinde sabit olmak yerine değişimi tercih ederler. Saçlarda biraz çılgın değişimler olsa fena olmaz.

Yay Burcu

Açık havada gezmeyi tozmayı seven Yay burçları için cilt bakımı öneriyoruz. Cildiniz için koruma faktörleri aman ihmal etmeyin. Makyaj malzemeleri konusunda çok iyisiniz bu arada.

Oğlak

Oğlak burçlarının planlı yapıları güzellik anlayışlarına da yansıyor. Göründüğü kadarıyla saçlarını düzenli olarak kestiriyor ve uzmanların yazdığı güzellik reçetelerini uyguluyor.

burç

Kova

Kova burçları için güzellik için olmazsa olmazlar arasında. Evinin her yanı eminiz güzellik ürünleriyle dolu. Ancak tüm bunların yanında düzenli olarak bakım yapmayı geri plana atmamalısın.

Balık

Balık burçları hayalperest yapılarından dolayı her an görünümünde değişiklik yapan bir potansiyele sahipler. Su grubu olmalarından kaynaklı olarak makyaj yapmaya önem verirler.

Boğa Burcunun Genel Özellikleri Neler?

Diğer burçların genel özellikleri için tıklayın!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 2
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html