Burçlara Göre Beklentiler!

3 dakika okuma süresi

Burçlara Göre Beklentiler!

Burçlara göre kadınlar erkeklerden ne bekliyor? Daha İyi Yaşam sizler için araştırdı merakınızı giderdi.

İşte burçlar ve erkeklerden beklentileri:

KOÇ KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Koç kadını güçlü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle karşısındaki erkekten asla korunma ve gözetilme beklenmez.  Koç kadını her zaman kendi yolundan gitmeyi tercih etmiştir. Bu yolda sadece kendisine eşlik edecek güçlü bir yol arkadaşına ihtiyaç vardır. Koç kadını kendisi gibi güçlü ve ihtiraslı erkeklere bayılır. Birlikte yapacağınız çoğu şeyden hoşlanır. Özellikle güzel bir akşam yemeği davetine hayır demeyecektir.

BOĞA KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Boğa kadınının olmazsa olmazı öncelikle aşk ve sevgidir. Ona göre bunlar olursa geri gelir.  Bunlardan sonraki ilk beklentisi ise paradır. Boğa kadınları hayat doludur ve yaşamın tadını doyasıya çıkarmak ister. Boğa kadını karşısında çalışkan bir erkek görmesini ister.

İKİZLER KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

İkizler kadınını evde tutmak oldukça zordur. Bu nedenler karşısında kıskanç bir erkek olmasından nefret eder.  Ufak tefek kaçamaklarına göz yumacak birini ister. İkizler kadını zeki ve kültürlü erkeklere bayılır.  Genç erkeklerle beraber olmayı sever.

YENGEÇ KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Yengeç kadınının bir erkekten beklediği en büyük şey çocuklarının babası olması olmasını ister. Yengeç kadını evcimendir. Ailesine önem verir erkeğini evde memnun etmesini bilir. Bir erkek tarafından ihmal edilmeye asla tahammülü yoktur.

ASLAN KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Aslan kadını bir erkekten her şeyden önce saygı bekler.  Aslan kadını eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar. Başkalarının yanında olan iltifata bayılır. Hayatında her şeyin muhteşem olmasını ister. Onun bu yönde ilerletecek bir erkek olsun ister hayatında. 

BAŞAK KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Başak kadını için bir erkek ilk başka çözülmesi gereken sorun gibidir. Erkekse gizemli olmak adına çabalamalıdır. Çözüp te hoşuna gitmezse vay haline o erkeğin.  Ne kadar uzun sürede çözerse o kadar zaman sizinle beraber olur. Uzun dönemli yazışmalar mektuplaşmalar en güzel başak kadınıyla mümkün olur.

TERAZİ KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Terazi kadınının tek hayali uyumlu bir beraberlik geçirmektir. Bir erkekte boy, kilo, eğitim durumu gibi özellikler kendisine uysun ister. Bu kriterler uyarsa o erkekle hemen evlenmek isteyebilir.

AKREP KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Akrep kadınının öyle çok istekleri yoktur. Son derece tutkuludur. Karşısındaki erkeğin hatalarını affeder tek affedemeyeceği şey aldatılmaktır. Cezası ise ömür boyu sevgisizliktir.

YAY KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Yay kadınları özgürlüklerine düşkündürler. Kısıtlanmayı kesinlikle sevmezler. Daha çok yabancı erkeklerden hoşlanırlar. Özellikle spor yapan yabancı erkeklerden.  Bunalımlı ve ciddi sorunları olan erkeklerden hiç hoşlanmazlar.

OĞLAK KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Bir oğlak kadınıyla birlikte olacaksanız asla acele etmeyin. Oğlak kadını beklemeyi sevdiği için aceleye hiç gelemez.  Ani kararlardan ve son anda çıkan şeylerden hiç hoşlanmazlar. O nedenle onu bir yere götürmek istediğinizde bir süre önceden bu teklifi yapmalısınız.

KOVA KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Kova kadınları dış görünüşlerine çok önem veririler bu nedenle karşısına çıkan erkekler ona hayır diyemez. Eğer kıskanç bir yapıdaysanız kova kadınlarından uzak durun. Kova kadınları çok çabuk aşık olur ve çok çabuk sıkılırlar.

BALIK KADINI ERKEKTEN NE BEKLER?

Balık kadınını kesinlikle hafife almayın. Balık kadınları güçlüdür. Balık kadını yapılan hataları bir şekilde bağışlar. Balık kadınını umursadığınız takdirde mutlu olursunuz. Onun kalbini kazanmak için en mutlu gün değil en kötü günde yanında olmanız yeterlidir.

Burçların Aşk & İlişki Uyumu-İzle

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 6
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html