Burçlara Göre Bayram Tatili Önerileri

3 dakika okuma süresi

Burçlara Göre Bayram Tatili Önerileri

Bayram tatilini nasıl değerlendirmeniz gerektiğini burcunuz size söylesin. İşte burçlara göre bayram tatili önerileri!

Burçlar hayatımızın her alanında etkili. Aşk, aile, şans, maddiyat, sağlık, … Peki burçların tatil planlarınızı da etkilediğini biliyor musunuz? Daha İyi Yaşam sizler için burcunuza uygun tatil şeklinizi derledi. Burcunuza göre Ramazan Bayramı tatilinizi böyle değerlendirin! 

Bayram tatili 4 gün. Bu süreç boyunca iş stresini azaltmak için küçük bir tatile mi çıkmalısınız yoksa aile ziyaretine mi gitmelisiniz? Önce kendi ailenizi ziyaret etmek mi yoksa eşinizin ailesini ziyaret mi etmelisiniz? Çocuğunuz tatilde ne yapmak istiyor derken tatil planı yapmak oldukça zor. Burçlara göre yapılacak olan tatiller ise ilerde keşke dememenize yardımcı oluyor. 

Burçlara Göre Tatil Planları 

Akrep Burçları 

Akrep burçları günlük hayattaki stresten ve yorgunluktan kaçmalı. Küçük ve ıssız bir yer de dinlenmeye çekilmeli. Belki de ailesi ile birlikte küçük bir ada kaçamağı. Size ağırlık yapacak hiçbir eşyanızı yanınıza almayın. Sadece ruhunuzu dinlendirin. Bu tatil size iyi gelecek... 

Aslan Burçları 

Aslan burçları lüksün ve zenginliğin doya doya yaşandığı ender burçlardan. Haliyle bu tatilde ailesini telefonla aramakla yetinip sevgilisi ya da eşiyle birlikte pahada oldukça değerli bir otelde doyasıya eğlenebilir. Dikkat etmekte fayda var ailenizin kalbini kırabilirsiniz. 

Balık Burçları 

Balık burçları tatilini evde geçirmek istemezler ve günlük hayatın rutininden sıkılmışlardır. Bu yüzden balık burçlarını şaşırtacak bir sürpriz hazırlayarak onu olduğundan fazla sevindirebilirsiniz. Her tatili ufak kaçamağa çevirmeyi başaran balık burcu kadınları, bu dört günlük tatil de romantizm bekliyorlar. 

burç

Başak Burçları 

Başak burçları bu bayram tatilinde eve tıkılmayacak burçlar arasında. Entelektüel yapıları onları kısa bir bayram gezmesinden sonra kısa bir kültür tatiline bekliyor. Belki İstanbul'un önemli yapıları belki de Mardin'in o eşsiz manzarası. Karar sizin. 

Boğa Burçları 

Abant, Ağva ya da Ayvalık. Mavi ile yeşilin birleştiği güzide noktaların birinde bir butik otel sizi bekliyor olabilir. Boğa burçları aile ilişkilerine önem veren burçlardan olduğu için tüm aile tatile gitmeyi de yeğleyeceklerdir. Kalabalık ama huzurlu bir tatil sizi bekliyor. Biraz tuzlu olacak ama bu tatil tüm sene için size yetecek ve artacak. 

İkizler Burçları 

İkizler burçları her daim yeni bir tecrübeye hazırlardır. 4 günlük bayram tatili boyunca sıkılacak olsalar da bilmedikleri yeni bir çok şey öğrenecekler. Bunların bazıları aile ziyaretlerinde öğrenecekleri geçmiş zamanlar hakkında kimisi de bir misafirlikte yemek tarifi. Zor gibi görünen ama bir o kadar eğlenceli bir tatil sizi bekliyor. 

burç

Koç Burçları 

Tatil fikrini oldukça benimseyen koç burçları bu sene tatile doyamayacaklar. Bu sadece bir başlangıç. En çok tatil yaşadıkları yıl olmaya aday olan bu yıl tam olarak koç burçlarının eğlence yılı. Bu eğlence bir beach kulüpte olabilir, otelin havuzu da. Yeni yerler keşfedecek olan koç burçlarının tatilden döndüklerinde bir çok anılara olacağa benziyor. 

Kova Burçları 

Kova burçları bu tatilde dünya tatlarını deneyecek ve belki de birkaç yıl sonra Uzak Doğu ülkelerinden birine taşınmaya karar verecek. Renklerle donatılmış bir tatil kova burçlarını bekliyor. Bu kısa süreli tatilde sıcak ve kalabalık ayrılmaz ikiliniz olacağa benziyor. 

Oğlak Burçları 

Tarihi yerler mi yoksa bir dağ evi mi? Güneye mi gitsek kuzeye mi? Ailemizle Türkiye mi yoksa arkadaş grubuyla yurt dışı mı? Bu kadar çok soruyu kafanızda biriktirmenize gerek yok. Sakin bir hal de düşünün ve kararınızı verin. Biliyoruz ki en doğru kararı vereceksiniz. "Kendinizi en rahat hissedeceğiniz yer neresi?" Öncelikle bu soruya cevap bulun. Kimsenin alınmasına da müsaade etmeyin. 

burç

Terazi Burçları 

Terazi burçları belki de bu tatilde evde kalarak kendileri ile sosyalleşmelilerdir. Her daim sosyal gruplardan ve metropol hayatta yaşayan terazi burçları bu tatilde aynı şehirde küçük bir pansiyon da hem uygun fiyatlı hem de bol manzaralı ve bol kitaplı bir tatil gerçekleştirebilirler. 

Yay Burçları 

Yay burçları zaten tatil planları önceden yapmışlardır. İkizler burcunun aksine karar vermesi ile bilinen yay burçları bu tatilde bildiklerinden şaşmayacaklar. Daha önce Paris'e giden ve çok beğenen bir yay burcu yine aynı yere gidecektir. Şimdiden iyi tatiller... 

Yengeç Burçları

İş, okul, ev derken sırtına binbir çeşit sorumluluk alan yengeç burçları bu tatil de aileleri ile oldukça güzel günler geçirecekler. Aile bağlarının tekrardan kuvvetleneceği yengeç burçları, belki de yıllardrı sakladıkları sırları aileleri ile paylaşabilirler. Deniz, kum ya da havuz bu onların tercihi olan tatil değil. 

burç

Tüm burçlara bol bereketli ve huzurlu bir bayram dileriz. Siz tatile ne yapacaksınız? Bizimle paylaşın :) 

2017 Haziran Ayı Terazi Burcu

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html