Burçlar ve Takıntıları

2 dakika okuma süresi

Burçlar ve Takıntıları

Her burcun kendine özgü takıntıları var.Bakalım sizin burcunuzun ki hangisi?

Her burcun kendine özgü takıntıları var.Bakalım sizin burcunuzun ki hangisi?

KOÇ * Kışın başına şapka, bere takmadan sokağa çıkmaz. * Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. * Araba kullanırken hız yapmaktan kendini alıkoyamaz. * Sinirlendiğinde kafasını bir yere toslamadan duramaz. BOĞA * Arabaya binsin veya eve girsin mutlaka kapısını kitler. * Onlarca hatta yüzlerce çanta ve cüzdanı vardır ve hepsinin içinde üç beş kuruş mutlaka bulunur. * Parfüm sürmediği bir saat bile yoktur. * Çiçeksiz duramaz. * Kahkülsüz duramazlar. Pembe, yeşil mavi turkuaz takıntıları meşhurdur. İKİZLER * Pencere açmadan bir odada duramaz. * Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. * Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz. * Seyahat takıntısı meşhurdur. * Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. YENGEÇ * Kadınları rimel sürmeden duramazlar. * Çocukluk oyuncaklarını atamaz, eskiye dair ne varsa saklar. * Pazarlık yapmadan bir malı alamaz. * İşine yarar diye hiçbir şeyi atamaz. ASLAN * Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. * Her çantasının içinde mutlaka ayna ve de cımbız vardır. * Altın kolye, altın saat, altın yüzük takmayı çok sever. * Marka takıntısı olan burçlardır. BAŞAK * Ellerini yıkamak en büyük takıntısıdır. * Parfümsüz sokağa çıkmaz. * Dudaklarını yemek takıntısı vardır. * Canı sıkılmışsa, parmaklarını ritmik olarak bir yere vurarak sıkıntısını dile getirir. TERAZİ * Parfüm takıntısı meşhurdur. * İhtiyacı olsun veya olmasın dışarı çıktı mı bir şeyler almadan eve dönmez. * Her çantasının içinde ayrı bir makyaj malzemesi vardır. * Marka takıntısı ile tanınır. * Oturduğu yerde bacaklarını sürekli titretir.

AKREP* Cinsellik en büyük takıntısıdır.* Marka takıntısı ile tanınır.* Jöle, sprey takıntıları meşhurdur. * Kadınları ipek çorap, ruj ve iç çamaşırına takıntılıdır. YAY * Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Bu onda takıntı hali almıştır. * Erkekler takım elbiseden nefret eder. Nikâh memurunun önünde bile giymeyi bile reddedebilir. * Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır. * Loto, toto, altılı ganyan, milli piyango takıntıları meşhurdur. * Seyahat takıntısı müthiştir.
OĞLAK* Sürekli not alma takıntısı vardır.* Erkekleri top sakal, fular, kol düğmesi ve saat takmadan duramaz.* Alıştığı parfümden başkasını kullanmama takıntısı vardır. * Sürekli bildiği yerlere gitme takıntısı meşhurdur. KOVA * Maddi durumu ne olursa olsun tek taş yüzük takma takıntısı meşhurdur. * Her türden onlarca marka gözlüğü vardır. * Işıksız duramazlar. * Elektronik malzeme takıntıları meşhurdur. BALIK * Ayakkabı merakı ünlüdür. Onlarca hatta yüzlerce ayakkabısı vardır. * Volta atma takıntıları vardır. * Bağdaş kurup oturma takıntıları vardır. * Kadınları ojesiz duramazlar. * Çay, kahve içmeden güne adım atamazlar.

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html