Bu Yaz Ne Moda? Yazın Moda Renkleri Neler?

1 dakika okuma süresi

Bu Yaz Ne Moda? Yazın Moda Renkleri Neler?

Havaların ısınmaya başlaması ile yaklaşan yaz, moda takipçilerine göz kırpmaya başladı.

Bu yaz neler moda olacak, mağazalar hangi renklere bürünüp ne tür kumaşları, giysileri aksesuarları ağırlayacak şimdilerin sohbet konusu olmaya başladı bile. Geçtiğimiz yılların koleksiyonlarına göre hayli farklı, 70’ler ve 80’lerin ince detaylarının epeyce göz önünde olduğu yaz modası içimizi epey ısıtacak çok sevdirecek. Minimal ve maksimal temaların çokça görüldüğü dinamik renkli bir sezon geliyor bu yaz. Tasarımlar, detaylar cıvıl cıvıl renkler hayli iddialı.

Yazın moda renkleri neler?

Moda tasarımcılarının çokça kullandığı yumuşak ve hafif tonlar bu yaz da hâkimiyetini sürdürecek yazın renklerinde. Ancak 2018 in yaz modasının en iddialı, olabildiğince cazibeli ve öncü rengi olan kırmızı, topraksı ve turuncu ağırlıklı olarak iki farklı tonda gelecek. Bu tip parlak ve keskin renkler kıyafetlere karakter katacak. 2017 yılının metalik tonları bu yıl kahverengi tonları eklenerek gelecek.

Çeşitli tonlardaki sarı, ruhu sakinleştiren sofistike yumuşak tonlu gök mavisi, lavanta tonlu pembe, türkuazı andıran yeşil, gece kıyafetlerinin gözdesi çekici ve gizemli mor, sıcak günler ve tek renkli kıyafetler için ideal menekşe rengi 2018 yazının öne çıkacak renkleri olacak.

Yazın moda trendleri neler?

Yaz koleksiyonlarında özellikle 70’ler ve 80’lerin modasından hatırlayabileceğimiz sanatsal görüntüler pullu ışıldayan gece elbiseleri gözlerimizi kamaştıracak. Şişkin abartılı ve hacimli kesimler 80’lere götürecek bizi. Feminen, kadınsı, tek omuz ve ışıltılı kıyafetleri gecelerde sıkça göreceğiz. Günlük şıklığın simgesi jeanler, askılı ya da yüksek belli pantolonlar vatkalı denim ceketler, denimlerin çokça kullanıldığı bembeyaz tasarımlar halinde gelecek.

Çiçekli İngiliz Country tarzı elbiseler de yazın vazgeçilmez unsurlarından olacak. Püsküllü detaylar, her tür desende parlak pembeler, çok çeşitli türde ve boyutlarda ekose ya da eşarp desenler göreceğiz çoğunlukla. Transparan ve tül kıyafetler de azımsanmayacak miktarda olacaklar.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html