Bu Maske Sizi 10 Yaş Gençleştirecek!

2 dakika okuma süresi

Bu Maske Sizi 10 Yaş Gençleştirecek!

En değerli varlığınız cildiniz için bu maskeyi denemeye ne dersiniz? İşte cildinizi gençleştiren maske tarifi..

Kadınların vazgeçilmezidir cildinin pürüzsüz , doğal ve genç gözükmesi. Cildinize ne kadar doğru bakım yaparsanız o kadar sizi memnun eder ve genç görünürsünüz.

Bazen cildinizdeki en ufak leke bile rahatsız eder sizi. Şimdi bu sorununuza muhteşem bir formül açıklayacağız.  Cildiniz sağlığınızın aynasıdır.  

Beslenmeniz olsun yaşam tarzınız olsun bunların hepsi cildinizi genç görünmesini etkiler.  Cilt zaman içirisinde yaşanan olumsuzlukları yansıtan en büyük aynadır. Bu nedenle çoğu zaman kötü göründüğü için sizi üzebilir ve panikletebilir.

Cildin elastik halini kaybetmesiyle oluşan yaşlılık belirtilerini bu 10 yıl genç gösteren maskeyle yeniden kazanabilirsiniz. Bu maskeyi evde ulaşılabilir malzemelerle kolayca yapabilirsiniz.

Uzun süre güneşe maruz kalan cilt, sağlıksız kozmetik ürünleri, hormonal değişimler gibi nedenler cildinizde kırışıklıklara neden olur.  Bu  görüntü de sizi rahatsız eder ve bu görüntüden kurtulmak istersiniz.

Tamam çok büyütmenize gerek yok bizde çok uzatmayalım . Şimdi 10 yıl geriye gitmeye gençleşmeye ne dersiniz? Bu yöntem sizi 10 yıl gençleştirecek.

Sizi 10 yıl gençleştirecek sihirli maske tarifi:

-3 çay kaşığı karbonat

-1 yemek kaşığı bal

-1 E vitamini ampul

-4 çay kaşığı toz tarçın

-4 çay kaşığı süt

Evet malzeme listemizi sizler için sıraladık.

Gelelim gençlik formülünün uygulanışına:

Önünüze bir kap alın ve tüm malzemeleri güzelce karıştırın. Dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı var unutmadan söyleyelim. Eğer cildiniz hassas bir yapıya sahipse tarçın yerine yumurta sarısı kullanın. Daha faydalı olacaktır. Aksi durumda cildiniz tahriş olabilir.

Bir diğer ayrıntı ise bu karışımı yüzünüze sürmeden önce yüzünüze peeling yapmanız gerekiyor. Nedeni ise yüzünüzdeki gözenekler açılsın ve süreceğiniz gençlik maskesi cilt altınıza ulaşsın.

Hazırladığınız karışımı yüzünüze ,boynunuza hatta göz çevrenize güzelce sürün ve 30 dakika bekleyin. Daha sonra ılık suyla iyice durulayın.

Bu maskeyi haftada bir uyguladığınızda göreceksiniz ki cildiniz 10 yaş gençleşecek.  Bu maskeden sonra cildiniz genç ve parlak bir görünüme kavuşacak. Cildiniz pürüzsüzleşecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Cildinizdeki bu gençlik hissine siz de şahit olun. Cildinizdeki lekelerin kaybolduğunu göreceksiniz. Güzel ve genç görünmek için cildinize iyi bakın!

Cildinizin genç gözükmesinin sırrı nedir? :)

Cildi gençleştiren kremalı yeşil çay maskesi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html