Bu maske ile sivilcelere son

1 dakika okuma süresi

Bu maske ile sivilcelere son

Sivilce ve siyah nokta gibi cilt sorunlarını doğal çözümler üretmek ister misiniz?

Sivilceler he r ne kadar ergenlik dönemine ait bir şeymiş gibi bilinse de her yaşta karşılaşılabilen bir durum. Yani sivilcelerle sadece gençlik yıllarınızda uğraşacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz haberiniz olsun. Çünkü sivilceleri siz bırakmak isteseniz bile o sizi bırakmaz.

Sivilceler hakkında bu kadar konuştuktan sonra nasıl baş edeceğimizi de söyleyelim ama değil mi? Biz de öyle düşündük ve sizler için süper bir maske önerisi yazdık. Bu maskeyle cildinizde sivilceye neden olan oluşumları engellemiş olursunuz. Haydi bakalım sivilcelerden kurtulmaya!

sivilce

Sivilcelere son verdiren maske:

Kil, maden suyu ve badem yağı üçlüsünden oluşan bu karışımla bebek cildi etkisine hazır olun!

Malzemeler 4 yemek kaşığı maden suyu 2 yemek kaşığı kil 1 yemek kaşığı badem yağı Su Hazırlanışı 2 yemek kaşığı kili bir karıştırma kabına dökün. Üzerine 1 yemek kaşığı badem yağı ilave edilin.

Kil ve badem yağı karışımına, 4 yemek kaşığı kadar maden suyu ilave edin. Ardından yavaşça karıştırın. Elde edilecek maske öncelikle sivilcelerin üstüne sürülür. Sonra tüm yüz hattına uygulanabilir.

Göz çevresine çok yaklaşmamak gerekir. Dekolte ve sırt bölgelerine de sürülebilir. 25 dakikaya kadar maskenin iyice emilmesini bekledikten sonra, soğuk suyla ciltten arındırılır.

Gül suyu ya da maden suyuyla tonik uygulanır. Bu maskeyi kış aylarında haftada 2 kere, yaz aylarında da haftada bir kere uygulamak yeterlidir.

Sivilcelerden kurtaran maske öneriniz varsa paylaşabiliriz! :)

En Çok Okunan: Sivilceleri ve Sivilce İzlerinizi 3 Adımda Gizleyin

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html