Bu makyaj malzeme önerileri kaçmaz!

2 dakika okuma süresi

Bu makyaj malzeme önerileri kaçmaz!

Daha bir yaşam ekibi, kadınların vazgeçilmezleri olan makyaj malzemelerini önerilerini sizler için derledi.

Güzel ve kaliteli bir makyaj kaliteli makyaj malzeme kullanımı ile sağlanır. Bu konuda hem fikir olduğumuza eminiz... Ancak kaliteli,iyi marka makyaj malzemeleri de el yakıyor! Daha İyi Yaşam olarak bizler sizler için bir takım makyaj malzeme önerileri derledik!

Bu makyaj malzeme önerileri ile makyaj malzemelerinizin ömrünü uzatın!

 1. Uhulaşmış ojelerinizi atmayın. Onun yerine birçok kozmetik marketten satın alabileceğiniz oje inceltici kullanın. Ojenize sadece 1-2 damla dökerek harika sonuçlar elde edebilirsiniz!
 2. Kuruyan jel eyeliner ya da krem farlar için de bir önerimiz var! Havayla temas ettiklerinde aynı kalitede kalmaları güç. Ancak kullanım anında da kapaklarını kapalı tutmak ya da ters çevirerek muhafaza edebilirsiniz. Kuruduğu takdirde lens losyonundan birkaç damla sıkmak yine ömürlerini arttıracaktır.
 3.  Preslenen toz ürünleriniz kırıldıysa... Eğer allık,pudra ya da far gibi preslenmiş ürünleriniz kırılırsa paniğe hiç gerek yok!  Böyle bir durumda ürünün tamamını ezip pürüzsüz bir hale getirin,ardından kolonya ile pürüzsüzlüğünü sabitleyin ve ağzı açık şekilde kurumaya bırakın. Eskisi gibi mükemmel sonuçlar alabileceksiniz...
 4. Rujunuz kırılırsa, kırıldığı noktaya çakmak yardımı ile sıcak uygulayın. Ardından ruju buzluğa koyup 1 saat bekletmeniz eski halini almasını sağlayacaktır.
 5. Göz kaleminizi ziyan etmeyin! Kalemtıraş yardımıyla göz kaleminizi açmadan evvel 1 saat bozdolabında bekletin ki kırılmasın.
 6. Kuruyan rimellerin de çareşi lens losyonu. Rimeliniz ilk gün ki verimi sağlamıyorsa hiç sakın hemen atmayı düşünmeyin! Birkaç damla lens losyonu sıkıp çalkalayın ardından eskisi gibi sonuçlar elde edeceğinizi göreceksiniz.
 7. Keçeli eyelinerlarınız kuruduğunda ılık suyun altına tutup sallayın. Sürdükten sonra eskisi gibi canlı bir görünüm elde edeceksiniz..
 8. Rimelinizin kirpiklerinize ağır gelmesi durumunda yeni bir rimel almak yerine elinizdekini ilk gün ki haline getirmek mümkünse? Rimelinizin ağzını sıkıca kapatın ve sıcak bir suyun içine bırakın. 35-40 dakika bekletmeniz yeterli.

Cüzdan dostu bu 8 adımı uygulamaya geçmek için hala bekliyor musunuz? Haydı buyurun! Bu makyaj malzeme önerileri kaçmaz!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html