Bu Kıyafetler Erkekleri Kaçırıyor!

1 dakika okuma süresi

Bu Kıyafetler Erkekleri Kaçırıyor!

Erkeklerin üzerimizde görmekten hoşlanmadığı kıyafetler Daha İyi Yaşam'da!

Gardırobumuzu süsleyen, severek aldığımız birçok kıyafet aslında erkeklerin hiç hoşuna gitmiyor desek? Sevdiğiniz şeyleri giymekten vazgeçer misiniz? O sizin tercihiniz tabii. Biz sadece sizler için o kıyafetleri derledik!

Erkeklerin üzerimizde görmek istemediği o kıyafetler Daha İyi Yaşam'da!

TULUM

Tulum, uzun zamandır bayanların gözdesi. Oldukça da rahat olan bu kıyafeti erkekler feminen olmadığı için pek sevmiyor. Hatta fazla maskülen buluyorlar. Elbette burada sözünü ettiğimiz bahçe tulumu  ve kot tulumlar.

SMOKİN

Kadınlar takım ve smokin içinde ne kadar iyi gözüktüklerini düşünseler de erkeklerin bakışında durum böyle değil. Erkeklere göre bu onlara ait bir giysi ve kadınlar üzerinde hiç de şık durmuyor.

ŞALVAR PANTOLON

Yves Saint Laurent, şalvar pantolonu üç yıl önce tasarladı ve o günden beri de bu pantolon trend giysilerden düşmedi. Vücudumuzun hatlarını belli etmediği ve bol olduğu için erkekler bunu da sevmiyor-muş... Elbette sadece seksapel açısından değil, estetik açıdan da erkeklere göre güzel bir giysi değilmiş.

GLADYATÖR SANDALET

Erkeklere göre oldukça karışık, kapalı ve kalabalık bir stil. Onlar daha sade ve zarif ayakkabıları seviyorlar.

TAYT

Kadınlar tayt seviyor, erkekler sevmiyor. Çünkü bütün hatlarımızı ortaya çıkarıyor ve gizem kalmıyor. Ayrıca taytı rahatlığından dolayı hemen hemen her kadın giydiğinden, her vücut tipine yakışmadığı da başka bir konu.

UGG

Ugg'ları ya seversin ya nefret edersin! Ortası yok. Kadınlar için böyle. Erkekler ise kesinlikle nefret ediyor...

DOLGU TOPUK

Dolgu topuklar da erkeklerin sevmediği, sevemediği ayakkabı modellerinin başında geliyor. Çünkü çok kaba görünüyorlarmış!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html