Bu Film Çok Ses Getirecek!

1 dakika okuma süresi

Bu Film Çok Ses Getirecek!

"Bana Adını Sor" filminin galası yapıldı. Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

Hepimizin merakla beklediği filmlerden olan "Bana Adını Sor"'un galası bugün yapıldı. Biz de siz filmseverler için bu yazımızı derledik ve yazımızın sonunda da ufak bir sürpriz sizi bekliyor olabilir, bizden söylemesi :)

Başrollerinde Özge Borak, Engin Hepileri, Başak Parlak, Cihat Tamer,İpek Tenolcay gibi isimlerin yer aldığı Bana Adını Sor filminin galası önceki akşam Park Bosphorus Otel’de yapıldı. Lüks otelin terasında düzenlenen kokteyl ile başlayan geceye, filmin oyuncularının yanı sıra bir çok ünlü isim katıldı. Davetliler, filmi, gala için özel olarak sinema salonuna dönüştürülen otelin balo salonunda izledi. Görkemli gala, tüm oyuncuların ve davetlilerin katıldığı Izaka Restautant’ta ünlü djler eşliğinde düzenlenen “After Party” ile son buldu. İzleyenlerin tam not verdiği yılın en hüzünlü aşk filmi Bana Adını Sor, 13 Mart’ta sinemaseverle buluşacak.

Filmin Konusu Nedir?

Yasemin ve Hakan yetiştirme yurdunda beraber büyüyen iki yakın arkadaştır. Yaşamlarını neredeyse hiç ayrılamadan geçiren bu ikilinin arasında sıkı bir bağ vardır. Ama her şey elbette bu dostluk sevgisiyle sınırlı değildir. Yasemin‘in yıllardır Hakan‘ı için için sevmektedir; duyguları ise tek taraflıdır. Bir gün hayatlarına hiç beklenmedik bir anda Merve girer ve hepsinin yaşamları kökünden değişir. Öte yandan, tümünün hayatını değiştirecek kötü bir sürpriz Hakan'ı beklemektedir. Şimdi üçü arasında sancılı bir aşk üçgeni doğacaktır...
 

Filmin tamamını izlemek için;

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Yeni Dizi : Kalp Atışı

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html